Chceli by ste vedieť, aké zaujímavé zľavy a akcie má pre vás pripravený známy internetový megaobchod Alza? Predstavujeme vám reklamné letáky, ktoré vám pomôžu lepšie si vybrať z naozaj širokej ponuky tovaru pre domácnosť aj záhradu. Pozrite si aktuálny akčný leták na tento týždeň, určite si v ňom niečo nájdete, ponuka dňa je naozaj zaujímavá. Ak sa nikam neponáhľate, odporúčame nový leták s akciami pripravovanými v blízkej budúcnosti. Alza vydáva niekoľko letákov za mesiac, tu ich nájdete na jednom mieste:

Internetový obchod Alza patrí azda medzi najznámejšie u nás. Jeho ponuka zahŕňa sortiment nielen z oblasti elektra, ale nájdete tu už aj hračky, potreby pre domácnosť či tovar pre záhradu. Či už ide o notebooky, tablety, mobily, ponuku telefónov a hračiek, záhradné kosačky alebo parfumy, Alza a jej ponuka dňa vás určite prekvapia a to v pozitívnom zmysle. Mnoho produktov je tiež zánovných a teda za ešte lepšiu cenu!

Pri tak širokom sortimente, ako má Alza, nie je nikdy núdza o výpredaj, akcie aj zľavy. Veľmi známy je maxi výpredaj televízorov, ale aj vianočný výpredaj hračiek. Opomenúť nesmieme ani Black Friday, vtedy sú akcie na tablety pre študentov, herné konzoly Xbox či iPhone. Z času na čas vie Alza ponúknuť akciu aj na narodeniny. Získať sa tiež dá študentská zľava a ak budete mať šťastie, môžete mať aj zľavový kupón na 5 až 40 € na ďalší nákup.

Alza, dnes už gigant v oblasti eshopov so širokým sortimentom, začínal už v roku 1994 pod názvom Alzasoft pod hlavičkou fyzickej osoby. Do povedomia sa začal obchod dostávať viac na prelome tisícročia a od roku 2004 pôsobí aj u nás. Predajne a výdajné miesta dnes nájdete v mnohých mestách, či už ide o Nitru, Žilina, Košice alebo Trnavu. Obchod je známy ústretovým prístupom k reklamáciám, problémom nie je ani vrátenie tovaru.