Andrea shop plus patrí medzi obchody, ktoré v posledných rokoch výrazne nabrali na popularite. Čoraz viac ľudí si z tohto obchodu objednáva a kupuje tovar do domácnosti a preto nečudo, že hľadajú rôzne výhodné akcie a zľavy. Ak ich chcete nájsť na jednom mieste, tu nájdete všetky letáky k Andrea shop plus. Je tu nový a aktuálny leták, ale aj tie minulé, aby ste mali prehľad, aká bola ponuka zliav. Môžete si tiež pozrieť budúci leták s pripravovanými akciami a zľavami v blízkej budúcnosti. Nech sa páči:

Andrea shop plus predstavuje koncept kamenných obchodov, čiže alternatívu k známemu eshopu s podobným názvom. To, čím sa snaží predajca najviac upútať, sú zákaznícke služby a pestrosť sortimentu. Ponuka tovaru zahŕňa pritom nielen elektro, čiže bielu techniku, spotrebiče a elektroniku, ale aj kosačky, chovateľské potreby a krmivá, drogériu, kočíky, hračky, cestovné tašky a kufre a vybavenie pre kúpeľňu. Skrátka, všetko pre domácnosť.

Pre všetkých, čo hľadajú možnosti, ako ušetriť, prídu vhod zľavy a akcie. Andrea shop plus má pravidelný sezónny výpredaj, ale aj celoročné akcie a zľavy. Tie sa týkajú nielen elektro sortimentu, napríklad ak ide o klasické TV či chladničky, ale aj osobnej elektroniky. Ak máte radi značku iPhone, zľava na ňu vás v tomto obchode neminie. Akčné letáky sa oplatí pozerať práve kvôli cenovým akciám a zľavám, budete tak mať informácie z prvej ruky!

Andrea shop plus je kamennou alternatívou známeho eshopu Andrea shop. Predajne nájdete v mestách prevažne na juhozápade Slovenska, konkrétne sú to Nové zámky, Šaľa, Dunajská streda, Šamorín a Kolárovo. Predajne majú vlastnú filozofiu a sú určené pre zákazníkov, ktorí hľadajú predvedenie výrobku a poradenstvo pri výbere. Samozrejmosťou je aj možnosť nákupu na splátky, možnosť okamžitej výmeny tovaru či dokúpenie predĺženej záruky.