Kvalitná výpočtová technika a elektronika, to je značka Comcas. Ide o špecialistu, ktorý má veľmi široký sortiment a teda aj rôzne zaujímavé akcie. Ak by ste chceli vedieť, čo sa oplatí kúpiť tento mesiac, pozrite si nasledovné letáky tejto predajne. Prinášame vám tak aktuálny a nový leták, ako aj letáky z minulosti a pripravované ponuky. Okrem letákov môžete nájsť prehľad najlepších akcií a ponúk aj cez vianočný akciový katalóg, pochopiteľne, len počas sezóny. Tu je všetko na jednom mieste:

Ponuka tovaru a široký výber rôznych oblastí produktov v rámci výpočtovej a čiernej techniky, to sú najsilnejšie stránky značky Comcas. Za výborné ceny si tu môžete osobne alebo cez internet kúpiť najmä počítače, notebooky, routre, tablety, mobilné telefóny, hodinky, navigácie, tlačiarne, PC komponenty a príslušenstvo, ale aj pokladničné systémy, herné konzoly a vybavenie pre inteligentnú domácnosť. Všetko na jednom mieste!

Zľavy a akcie, to je presne to, na čo ponúkajú zákazníci najviac. Vie to aj Comcas, ktorý má pravidelný výpredaj počas celého roka, ale aj mnohé akcie na zaujímavé novinky zo sveta IT a elektroniky. V zľave sa tak dajú kúpiť značkové telefóny iPhone, SMART LED televízory s veľkou uhlopriečkou, notebooky HP, tlačiarne a multifunkčné zariadenia, ale aj mnoho praktického a spotrebného príslušenstva. Stačí si vybrať len z aktuálnej ponuky.

Comcas je regionálne známa a významná značka špecializovaného predajcu čiernej a výpočtovej techniky. Predajňa sa nachádza v meste Stará Ľubovňa, ale nákup je možný aj online cez eshop značky. Okrem predaja sa orientuje značka aj na kvalitné zákaznícke služby, ktoré zahŕňajú tiež servis a prípadne tiež iné montážne a inštalačné služby. Špecialitou je služba IT vzdialenej pomoci, ktorú si zákazníci predajcu mimoriadne pochvaľujú.