Značka Conrad je jedným z najväčších predajcov spotrebnej a praktickej elektroniky zásielkovo formou. Ak by ste chceli vedieť, aké zľavy či akcie má pre vás tento mesiac či týždeň predajca nachystané, môžete si pozrieť nasledujúce letáky. Nižšie nájdete tak aktuálny leták, ako aj tie minulé a pripravovaný leták na najbližšie obdobie. Je tu tiež online katalóg pre rok 2018, kde si môžete pozrieť všetky ponuky zo širokého sortimentu pre dom, záhradu, domácnosť aj hobby. Nech sa páči, tu je všetko na jednom mieste:

Ponuka sortimentu a tovaru Conrad je veľmi pestrá. Žiadna konkrétna oblasť v nej nedominuje, ale záber je naozaj široký. Či už ide o elektroniku pre elektroinštaláciu v dome, zabezpečovaciu techniku, domáce spotrebiče, alebo o elektrické hobby náradie, SMART home prvky, outdoor elektroniku pre šport či voľný čas, všetko nájdete u predajcu za výborné ceny. Zaujímavé sú aj vychytávky typu vodotesný reproduktor či magnetické svetlo.

S veľkou ponukou tovaru automaticky prichádzajú aj časté zľavy, akcie a iné cenové zvýhodnenia. Conrad má pravidelne sezónny výpredaj a rozličné akcie a zľavy na elektro sortiment pre prácu, zábavu aj praktický život. Pravidelný zľavový špeciál zverejňuje aj prostredníctvom svojich letákov, zaujímavou je vstupná zľava 4 € za registráciu pre novinky z eshopu. V lete sú zas časté zľavy na ventilátory alebo prenosné autochladničky.

Spoločnosť Conrad patrí medzi najväčšie zasielateľské spoločnosti v oblasti elektroniky v celej Európe. Aktuálne nemá predajca žiadne kamenné predajne, takže ani mesto Bratislava aktuálne nemá pobočku pre osobné vyzdvihnutie. To ale nie je žiaden problém, spoločnosť dokáže ročne odoslať 8,3 milióna zásielok a tak je jej ťažiskom práve predaj online. Spoločnosť má navyše kvalitnú zákaznícku podporu a to vrátane vyškolených technikov.