Predajcu Datart asi nie je treba nikomu predstavovať, ale chceli by ste vedieť, čo sa v sieti týchto elektro predajní a eshope oplatí kúpiť najviac? Odpoveď na túto otázku vám dajú akciové a akčné letáky. Na tomto mieste nájdete aktuálny a nový elektro leták, ktorý vám ukáže, aké zaujímavé akcie, zľavy či výpredaje si pre vás predajca pripravil. Leták platí pre všetky jeho predajne, či už ide o mestá ako Nitra, Košice, Žilina, Piešťany alebo Trenčín. Zároveň archivujeme aj ďalšie letáky z minulosti, všetko na jednom mieste:

Či už ide o Bratislavu, Košice, Poprad alebo Martin, všetky predajne značky Datart ponúkajú veľkú ponuku sortimentu elektroniky a techniky okamžite skladom. Nájdete tu napríklad televízory, mobily, vysávače, chladničky, kuchynské roboty, tlačiarne, počítače, tablety, notebooky, fotoaparáty, ale aj drobné spotrebiče pre osobnú hygienu. Značka má počas roka tiež pravidelný letný alebo maxi výpredaj, najmä televízorov, chladničiek a práčok.

K Datartu neodmysliteľne patria aj akcie a zľavy, napríklad študentská zľava s ISIC kartou alebo sezónne povianočné zľavy. K dispozícii tiež býva aj zľavový kód, vďaka čomu si viete užiť zaujímavé cenové zvýhodnenie na konkrétne výrobky alebo celý nákup. Pokiaľ ide o akcie, tie bývajú najmä na známe značky ako Rowenta, Mora, DeLonghi či iPhone. Samozrejme, platia vo všetkých predajniach, aj v Košiciach, Bratislave či Žiline.

Datart patrí medzi popredných predstaviteľov maloobchodného predaja spotrebnej elektroniky, bielej techniky, čiernej techniky a domácich spotrebičov. Na našom trhu je skoro už 30 rokov a za ten čas si vybudoval naozaj širokú klientelu. Môže za to nielen veľká ponuka mobilov, televízorov, elektroniky a kuchynských spotrebičov, ale aj možnosť dopravy, predĺženej záruky, poistenia a záručného či pozáručného servisu pre predávané spotrebiče.