Hľadáte špecialistu na fotoaparáty, mobilné telefóny, elektroniku a iný sortiment pre voľný čas? Potom je pre vás značka Digipro, po novom eD Profi, ako stvorená. Aby ste vedeli, čo všetko obsahuje aktuálna ponuka tohto online predajcu, prinášame vám jeho najnovšie letáky. Na jednom mieste nájdete akciový a zľavový aktuálny leták, ale aj pripravovanú či minulú ponuku. Digipro má pre vás zaujímavú elektroniku a spotrebnú techniku na dosah ruky. Jarná, letná, jesenná aj zimná ponuka stoja určite za pozornosť, nech sa páči:

Tisíce produktov skladom a veľký výber značiek, presne to sú najväčšie výhody a najsilnejšie stránky Digipro. Či už ide o software značky Microsoft, kancelársku techniku HP, fotoaparáty Canon, notebooky Acer alebo mobilné telefóny Nokia, to všetko má pre vás predajca k dispozícii za skvelé ceny. Prečo by ste sa mali uspokojiť s obmedzeným tovarom v kamennej predajni, keď máte taký veľký výber a možnosť nákupu z pohodlia obývačky?

Aby bol váš nákup v Digipro ešte zaujímavejší, nesmú chýbať samozrejme výpredaje, akcie a zľavy. Tie má pre vás značka pripravené prakticky po celý rok, no vždy na iný sortiment. Práve preto sa oplatí pozerať akčné letáky, aby ste zistili, či je napríklad k dispozícii zľava na váš vysnívaný iPhone alebo či sa oplatí práve teraz kúpiť počítač za akciovú cenu. Do pozornosti dávame najmä povianočný výpredaj a akciové ceny za all-in-one PC.

Digipro patrí medzi predajcov s najširšou distribučnou sieťou u nás. Obchod má cez 20 tisíc produktov skladom, ktoré vie doručiť už do 24 hodín, čo je naozaj veľmi rýchle dodanie. Viac ako 70 predajní po celom Slovensku je zárukou, že overené počítače aj spoľahlivá elektronika sa k vám dostanú naozaj rýchlo. Ak sa rozhodnete pre osobnú kúpu, k dispozícii sú vám aj odborníci, ktorí sa pohybujú v brandži a pomôžu vám s výberom konkrétneho modelu.