Najväčšia sieť elektropredajní na východe, to je Elsatex. Široký sortiment so sebou prináša aj nutnosť zliav a ponúk, čo je aj dôvod, pre ktorý by ste mali pravidelne sledovať akciové letáky. Na tomto mieste nájdete katalóg a aktuálny leták pre celú sieť predajní, či už ide o Prešov, Sninu, Michalovce, Košice, Stropkov alebo Vranov nad Topľou. Z neho hneď zistíte, čo sa tento mesiac oplatí kúpiť najviac. Či už pôjde o výpredaj na Black Friday alebo sezónnu akciu, nový leták určite stojí za pozornosť:

Hoci Elsatex nie je eshop, ale sieť kamenných predajní a obchodov, práve veľký výber sortimentu a značiek je najväčšou devízou tohto predajcu. Ponuka zahŕňa televízory, chladničky, práčky, čiernu techniku, elektroniku, mobilné telefóny, kancelársku techniku, výpočtovú techniku, kuchynské malé aj väčšie spotrebiče a tiež príslušenstvo k počítačovej a bielej technike. Ponuka tovaru platí pre všetky predajne, či už ide o Bardejov alebo Vranov.

Aké by to bolo elektro bez akcií a zliav, že? Pravidelný výpredaj domácich spotrebičov aj elektroniky nie je rozhodne to jediné, čo vám môže predajca Elsatex ponúknuť. Jeho predajne po celom východe, napríklad aj v Humennom, ponúkajú po celý rok zaujímavé akcie a zľavy. Chcete si kúpiť nový smartfón alebo potrebujete novú žehličku a neviete, čo sa oplatí najviac? Vďaka letákom plnom aktuálnych akcií získate prehľad raz dva!

Predajca čiernej techniky a domácich spotrebičov Elsatex je na trhu už od roku 1990, takže sa jedná o mimoriadne skúsenú spoločnosť vo svojom obore. Aktuálne má predajne v ôsmich mestách, medzi inými aj pre Humenné a Bardejov. V nadštandardne zariadených obchodoch nájdete veľký sortiment skladom, odborné poradenstvo pri výbere a značkové produkty bielej a čiernej techniky. Veľkým plusom je pozáručný servis po dobu minimálne 5 rokov.