Kto by nepoznal predajne Euronics, známe veľkou ponukou domácich spotrebičov, bielej techniky a spotrebnej elektroniky? Aby ste sa lepšie vyznali v ich sortimente a najmä akciách, prinášame vám akčný a akciový leták. V nasledujúcom prehľade nájdete aktuálny leták aj ten nový, pričom sortiment v nich sa týka celej sieti ich predajní. Nitra, Trnava, Senica, Rimavská Sobota, Komárno či Dolný Kubín, tam všade platia cenové akcie a zľavy. Čo všetko sa oplatí kúpiť tento mesiac, to zistíte tu:

Ponuka tovaru Euronics je veľmi široká a zahŕňa prakticky všetky spotrebiče pre byt, dom aj domácnosť celkovo. Nájdete tu chladničky, práčky, sušičky, notebooky, počítače, malé aj veľké domáce spotrebiče do kuchyne a pre upratovanie, samozrejme aj ďalšie produkty z oblasti elektro sortimentu pre voľný čas a relax. Výhodou je veľká sieť predajní od Skalice, cez Senec, Trnavu až po Poprad, takže predajca je k vám všade blízko.

K veľkému výberu spotrebičov a elektroniky neodmysliteľne patria aj pravidelné zľavy a akcie. Mikrovlnky, varné dosky, vstavané rúry, vysávače či žehličky, na to všetko má Euronics pravidelne výpredaj a rôzne zľavy. Zľava sa dá získať aj cez zákaznícku kartu, ale napríklad aj v rámci celoročných sezónnych akcií. Ničím výnimočné nie sú akcie na vrátenie 25 alebo 50 € z celého nákupu, prípadne zľavy pre niektoré značky.

Euronics nie je síce eshop, ale sieť kamenných predajní, no práve to je najväčšia výhoda tohto obchodu. Môžete si totiž všetko pozrieť na vlastné oči, vyskúšať, dozvedieť sa viac informácií o elektronike či spotrebiči, ktorý ste sa rozhodli zakúpiť. Na Slovensku pôsobí táto medzinárodná značka predajní už od roku 2004 a ponúka kvalitné zákaznícke služby, výhodný nákup na splátky, záručný aj pozáručný servis a vernostné odmeny.