Home Elektro je eshop aj združenie elektro predajcov s kamennými predajňami po celom Slovensku. Vďaka tejto kombinácii máte k dispozícii nielen veľký sortiment domácich spotrebičov a elektroniky, ale aj prísun pravidelných akcií a zliav z tejto oblasti. Na jednom mieste práve u nás nájdete všetky akciové letáky, kde sa dozviete, či sa oplatí kúpiť váš vysnívaný telefón teraz, alebo počkať na práčku ešte nejaký ten týždeň. Pozrite si aktuálny akčný leták, kde sa dozviete, aké akcie má pre vás predajca pripravené:

Osobný prístup a veľký sortiment, to sú dve najväčšie výhody siete Home Elektro pre koncového zákazníka. V obchodoch aj v eshope si viete kúpiť tyčový vysávač, ale aj elektrický ohrievač vody. Nájdete tu tak kuchynských pomocníkov a spotrebiče, ako aj svietidlá či menšiu elektroniku. Samozrejmosťou je už veľký výber bielej techniky, hlavne ak ide o chladničky, mrazničky, práčky, sušičky, rúry alebo varné dosky.

Tak, ako aj iné elektro obchody a predajne, aj v Home Elektro viete nakúpiť vždy so zľavou. Vo výpredaji bývajú najmä pomocníci na upratovanie a varenie, pravidelné zľavy a akcie zas prichádzajú v rámci sezón. Vianočné akcie, novoročné zľavy, Black Friday alebo sezónne zľavy na leto, to všetko je veľkým plusom popri veľkom výbere sortimentu spotrebičov a elektra. Neváhajte a vyberajte, v letáku nájdete všetky akcie!

Home Elektro je predajca bielej a čiernej techniky, elektroniky a spotrebičov aj pre rodinný dom. Ide o člena skupiny Euronics a združenie elektro predajcov s celoslovenskou pôsobnosťou. Okrem kamenných predajní s regionálnou pôsobnosťou má Home Elektro aj eshop, kde si viete vybrať z pohodlia domova. Prednosťou osobného nákupu je individuálny prístup v obchode a najmä odborné poradenstvo pri výbere spotrebičov.