Treba niekomu ešte dnes predstavovať známu sieť veľkých elektropredajní Nay Elektrodom? Zrejme asi nikomu, o čom svedčí aj pravidelne zverejňovaný akciový aktuálny leták plný zliav na celý sortiment bielej a čiernej techniky. MY vám preto na jednom mieste prinášame všetky akčné letáky, vrátane tých pripravovaných. Akcie v nich uvedené platia v celej sieti, či už pôjde o Levice, Čadcu, Michalovce, Martin, Trnavu, Košice alebo Vranov nad Topľou. Nech sa páči, tu máte celú ponuku letákov ako na dlani:

V Nay Elektrodomoch si viete kúpiť prakticky všetko, čo potrebujete do domácnosti. Či už ide o čiernu techniku a elektroniku, ako napríklad o ponuku televízorov a mobilov, alebo o veľké kuchynské spotrebiče, ako práčky či chladničky. Skladom môžete nájsť aj kuchynské roboty, kávovary, kancelársku techniku, váhy a tiež príslušenstvo a doplnky k elektro sortimentu. Veľmi žiadané sú akcie výmeny spotrebiča v štýle „nový za starý“.

Čo by to bola za sieť veľkých elektropredajní, ak by v nej chýbali akcie a zľavy, že? Nay Elektrodom má celoročne pravidelný výpredaj, najmä TV a mobilov. V zime zas nechýba Black Friday a povianočné výpredaje. Akcie bývajú veľmi často na práčky, televízory, mobily a všeobecne na elektro. Sezónne sa dajú získať zľava na nákup a študentské ISIC zľavy. Ak chcete dobrú cenu, môžu sa vám zísť zľavový kupón alebo zľavový kód.

Nay Elektrodom je názov pre sieť veľkých nákupných centier so zameraním na elektroniku. Značka Nay ako taká vznikla v polovici 90. rokov, pôvodne ako franchisingová sieť menších obchodov. Od roku 1998 sa začala profilovať práve na predajne veľkého typu, dnes ich je 36 a nájdete ich po celom Slovensku. Či už ide o Bratislavu, Košice, Malacky, Poprad, Trnavu alebo Nitru, všade nájdete skvelý výber aj výhodný nákup na splátky.