Kde dobre a lacno nakúpite z pohodlia domova aj osobne v kamennej predajni? Odpoveďou je Okay, elektro predajne aj eshop v jednom. Aby ste mali výber tých najvýhodnejších produktov ešte jednoduchší, prinášame vám zľavové a akciové letáky. Či už ide o elektro alebo nábytok a sedačky, všetky akcie, vrátane Black Friday a ďalších sezónnych akcií, nájdete na jednom mieste. Nech sa páči, pozrite si aktuálny akčný leták, ktorý vám za pár minút ukáže, čo sa oplatí nakúpiť tento mesiac najviac:

Okay, to je veľký výber sortimentu pre domácnosť, prácu aj voľný čas. Televízory, mobily, chladničky, tablety, ponuka mobilov a biela technika, to všetko sú kategórie, kde nájdete tisícky zaujímavých výrobkov. Môžete si ich kúpiť online, alebo navštíviť kamenné predajne v Trenčíne, Piešťanoch, Michalovciach, Hodoníne a ďalších mestách. Počas celého roka je navyše k dispozícii vždy nejaká akcia, či už na nákup bez DPH, alebo víkendová.

Čo chýba väčšine zákazníkov, aby bol nákup elektra či nábytku dokonalý? Predsa výpredaj, to vedia aj v Okay. Sezónny a vianočný sa najčastejšie orientuje na elektrospotrebiče do domácnosti a notebooky, nezriedka aj na sedačky a iný nábytok. Komu sa máli bežný výpredaj, pre toho sú tu rôzne zľavy. Najznámejšia je elektro zľava vo výške DPH, čiže 20 %, prípadne menšia, 10 %. Počas roka sa dá nájsť aj zľavový kupón na dodatočnú zľavu.

Okay elektro netreba príliš nikomu predstavovať. Už od roku 1994 ide o predajňu zameranú primárne na elektro sortiment, prevažne bielu techniku, spotrebnú elektroniku a drobnú čiernu techniku. Aktuálne má predajca u nás a v Českej republike cez 100 predajní a to nielen vo veľkých mestách ako Bratislava, Košice či Nitra, ale aj v tých menších. Značka má navyše spustený aj eshop s celoslovenskou pôsobnosťou a vernostný Okay Club.