Medzi reťazce predajní s elektronikou a spotrebičmi s pokrytím po celom Slovensku patrí aj Planeo Elektro. Táto sieť má svoje predajne v mnohých mestách, napríklad Trnava, Poprad, Galanta, Považská Bystrica, Dubnica, Dolný Kubín či Zlaté Moravce. Všade tu platia aj akciové letáky plné zliav a cenových výpredajov. My vám prinášame na jednom mieste aktuálny leták, ale aj tie minulé, aby ste mali ako na tanieri k dispozícii všetky zľavy a akcie. Tu sú tie, ktoré sú aktuálne pre tento mesiac:

Čo všetko sa dá v Planeo Elektro kúpiť? Najmä biela technika, napríklad práčky, mikrovlnky, kávovary, chladničky či vysávače, ale aj čierna technika a elektronika. Prím jednoznačne hrajú moderné TV a mobily, no rovnako tak fotoaparáty alebo kvalitné slúchadlá pre hudobný zážitok. Nenechajte si ujsť možnosť navštíviť niektorú z predajní a sami budete prekvapení, aký zaujímavý sortiment elektra pre prácu aj oddych tu objavíte.

Veľký sortiment a výber produktov so sebou prinášajú aj časté cenové akcie a zľavy. Planeo má počas celého roka vždy nejaký sezónny výpredaj, napríklad ten povianočný, kedy môže byť zľava až do výšky 40 % a viac. Pravidelná býva aj akcia na splátky s cenovým zvýhodnením, prípadne špeciálna akcia pre druhý nákup zadarmo. Ak chce byť o  ponukách vždy informovaný včas, pozerajte pravidelne akčný leták.

Planeo Elektro patrí medzi významného predajcu bielej a čiernej techniky s pokrytím cez širokú sieť kamenných predajní od Bratislavy po Košice. Hoci značka nemá eshop, teší sa veľkej popularite a to aj v menších mestách ako Levice či Galanta. Ponuka sortimentu je veľmi pestrá, či už ide o výber mobilov, televízorov, telefónov a tovaru pre celú domácnosť. Špeciálna rodinná ponuka a Rodinná karta umožnia nákup ešte výhodnejšie.