Rozmaznávajte sa a doprajte si to najlepšie za skvelé ceny, tak by sa dala zhodnotiť sieť predajní Pro Elektro. Osobný prístup a poradenstvo pri výbere zďaleka nie sú najväčšie výhody predajcu, okrem nich má aj veľmi zaujímavé ceny a akcie. Práve preto odporúčame sledovať zľavové a výpredajové letáky, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať v tom, čo z aktuálnej ponuky sa oplatí kúpiť teraz najviac. Nech sa páči, tu si môžete pozrieť minulé letáky, ale aj akčný aktuálny leták, kde zistíte, čo je v akcii tento mesiac:

Hoci Pro Elektro nie je eshop, ale sieť kamenných obchodov a predajní, šírkou a pestrosťou sortimentu môže konkurovať aj tým najvážnejším hráčom na trhu. Ponuka tovaru zahŕňa chladničky, práčky, mikrovlnky, kuchynské sporáky, televízory, audio systémy, satelitnú techniku, kamery, fotoaparáty, mobilné telefóny či notebooky. Ak k tomu pridáme služby ako doprava, nákup na splátky a predĺženie záruky, návšteva obchodu sa určite vyplatí.

Ruka v ruke so širokým sortimentom a dobrými službami musia ísť aj cenové akcie a zľavy. Či už sa jedná o vianočný, koncoročný alebo Black Friday výpredaj, alebo o pravidelné akcie na konkrétne značky bielej a čiernej techniky, Pro Elektro nezaostáva za konkurenciou ani o krok. Najlepšie zľavy a akcie sa dozviete práve zo spomínaných akciových letákov. Rýchlo tak zistíte, či počkať s novým televízorom a mobilom, alebo je už správny čas!

Pro Elektro je slovenská sieť predajní elektro, ktorej prvé zmienky o značke majú už 16 rokov. V roku 2004 vznikla obchodná aliancia, ktorá má dnes 39 obchodných partnerov a 44 maloobchodných predajní. Tie ponúkajú individuálne služby, orientáciu na zákazníka a odborný prístup. Predajne siete sú po celom Slovensku vrátane menších miest ako Rimavská Sobota, Nové Mesto nad Váhom, Komárno či Spišská Nová Ves.