Chcete si kúpiť značkovú elektroniku z pohodlia domova a zároveň za super ceny? Potom môžete skúsiť eshop Shark, ktorý je znova v prevádzke a to s ešte širším a bohatším sortimentom! Aby ste sa v ňom mohli lepšie zorientovať a zároveň zistili, aký výpredaj či cenová akcia sa oplatí tento mesiac najviac, pripravili sme pre vás letáky tejto elektro predajne. Pozrieť si môžete tak akcie z minulosti, ako aj nový a aktuálny leták na tento mesiac. Nájdete v ňom známe značky aj zaujímavé novinky:

Notebooky, počítače, SMART hodinky, tablety, multifunkčné zariadenia a PC komponenty, to je len menšia ukážka toho, čo všetko ponúka predajca Shark vo svojom eshope. Sortiment je však oveľa pestrejší a zasahuje dokonca aj mimo tradičnú oblasť elektra a elektroniku do kancelárie či pre voľný čas. V ponuke tak možno nájsť napríklad aj kancelársky nábytok, elektro-automobily, auto doplnky či záhradnú techniku a spotrebiče na upratovanie.

Dajú sa zaujímavé a výhodné ceny ešte zlepšiť? Shark má na túto otázku jednoznačnú odpoveď, ktorú dáva najavo práve cez svoje výhodné akcie. Tie môžu mať sezónny charakter, napríklad ak ide o vianočný či povianočný výpredaj, ale prevažne sa jedná o pravidelné zľavy na notebooky, mobilné telefóny, GPS navigácie, fotoaparáty, audiotechniku či herné konzoly. V tak širokom sortimente si svoju akciu a zľavu nájdete každý, či už študent alebo dospelý.

Shark patril v minulosti medzi stálice v oblasti kamenného predaja čiernej techniky a elektroniky. Aktuálne funguje ako eshop, klasické predajne a obchody z miest ako Trnava, Žilina, Poprad či Košice už neprevádzkuje. To však nie je žiaden problém, sortiment je dokonca ešte širší, ako kedykoľvek predtým a nákup cez internet sa zákazníkom páči. Ak ste z Bratislavy, môžete mať kúpený produkt doma už v ten istý deň!