Dosluhuje vám stará práčka, chladnička, umývačka či digestor? Ak hľadáte kvalitnú náhradu, overená značka Whirlpool je výbornou voľbou. Prinášame vám letáky plné zliav a výhodných ponúk na celý jej sortiment, aby ste si mohli vybrať nielen kvalitné spotrebiče a techniku do domácnosti, ale zároveň aj niečo ušetriť. Na tomto mieste nájdete tak aktuálny a nový leták, ako aj tie minulé, prípadne tiež pripravované akcie. Všetko po ruke na pár kliknutí, na jednej adrese, v prehľadnej forme. Nech sa páči, prelistujte si:

Whirlpool, to je naozaj komplexný sortiment bielej techniky a kuchynský spotrebičov pre modernú domácnosť. Výrobca ponúka práčky, chladničky, umývačky, digestory či ďalšie vstavané a voľne stojace spotrebiče, všetko vo vysokej kvalite. To platí aj pre náhradné diely, záručný aj pozáručný servis sú bezproblémové. Zároveň patrí táto značka medzi vedúcich novátorov v oblasti, napríklad so svojou známou funkciou 6. zmysel.

Pri tak veľkom a bohatom sortimente nie je nikdy núdza ani o zaujímavé cenové zľavy a akcie, čo platí aj v prípade značky Whirlpool. Jednotliví predajcovia, či už kamenné obchody alebo eshopy, majú vždy nejaký výpredaj na končiace modely. Vďaka akčným a akciovým letákom máte na dosah ruky aj novinky za výborné ceny, stačí len zistiť, ktorá varná doska, indukčná doska, klimatizácia alebo rúra je aktuálne v zľave!

Je treba niekomu predstavovať značku Whirlpool, jedného z najznámejších producentov bielej techniky na svete? Už pred sto rokmi prišla táto značka na trh s automatickou práčkou, dokonca na benzínový pohon! Dnes je tento výrobca dominantným v oblasti kuchynských spotrebičov, ktorý má svoje zastúpenie aj u nás. Prostredníctvom siete overených kamenných a internetových predajcov si môžete výrobky Whirlpool užívať aj u vás doma.