Čo tak si skrášliť byt záclonami, novými posteľnými obliečkami alebo štýlovými doplnkami? 4home vám ponúka všetko na jednom mieste a za skvelé ceny. Ako sa však o nich dozvedieť tak, aby vám nič neuniklo? Na túto otázku máme odpoveď my a to cez reklamné a zľavové letáky tohto predajcu. Do pozornosti vám dávame aktuálny akčný leták, ale aj online katalóg, ktorý vám ukáže, aký široký sortiment značka ponúka. Stále vám to nestačí? Tak u nás nájdete aj všetky predošlé akciové letáky. Nech sa páči, čítajte:

Ponuka tovaru 4home zahŕňa všetko pre domácnosť z pohľadu jej skrášlenia alebo zariadenia doplnkami. V internetovom obchode nájdete napríklad obliečky, záclony, deky, poháre, dekorácie, kuchynské potreby, menšie domáce spotrebiče pre upratovanie, ale napríklad aj kosačky či sortiment pre záhradu. Hoci nemá obchod žiadne kamenné predajne, 99 percent tovaru je skladom a to vrátane známych značiek ako Tescoma či Concept.

Aký by to bol nákup, ak by ste nemali možnosť získať zaujímavé cenové akcie? 4home patrí medzi internetové eshopy, ktoré si dávajú záležať na nových aj verných zákazníkoch. Počas roka sa môže vyskytnúť zľavový kód za prvý nákup či zľava na nejaký sortiment bytového textilu a doplnkov. Odporúčame tiež sledovať výpredaj, najmä ten sezónny povianočný alebo v lete. Pri takto širokom sortimente sa navyše hodí aj pravidelná akcia dňa!

Pohodlie domova z pohodlia domova, tak by sa dal v stručnosti predstaviť čoraz známejší eshop a zásielkový obchod 4home. Nájdete tu všetko od bytového textilu po darčeky a hračky do domácnosti, navyše za výhodné ceny a so spoľahlivými službami. Pri nákupe nad 40 € ponúka obchod dopravu zdarma, až 165 výdajných miest po celom Slovensku pre jednoduché vyzdvihnutie, záruku vrátenia peňazí a aj telefonický zákaznícky servis.