Ak ste si čo i len raz kupovali koberce do domácnosti, určite vám netreba predstavovať špecialistu na podlahové krytiny, značku Breno. Sieť predajní po celom Slovensku, či už ide o Martin, Trnavu alebo Žilinu, zverejňuje tiež pravidelne zľavové letáky. Aby ste vedeli, čo sa oplatí kúpiť práve tento mesiac, prinášame vám na jednom mieste ich komplexný prehľad. Každý akciový a akčný leták platí pre všetky predajne a ponúka zľavy na nové aj terajšie kolekcie. Nech sa páči, tu sú všetky akcie a mesačný aktuálny leták:

Breno patrí medzi najznámejších a najpopulárnejších predajcov podlahových krytín u nás a je to vidieť aj na jeho sortimente. Ponuka tovaru zahŕňa koberce pre každý účel a použitie, či už ide o veľké behúne, metrážne koberce do obytných a kancelárskych priestorov alebo detské kusové koberce. Predajca má v ponuke aj iné typy podlahových krytín, napríklad linoleum, PVC podlahu a moderné vinylové podlahy do každého interiéru.

Spríjemniť nákup u predajcu Breno vám môže nielen zaujímavý a široký sortiment, ale tiež akcie, zľavy a pravidelný výpredaj. Do pozornosti dávame najmä zľavové kupóny, vďaka ktorým získate ešte lepšiu cenu, ale aj výhodné darčekové poukazy. Vďaka akčným letákom sa tiež dozviete, na ktoré behúne, PVC podlahy či koberce je akcia tento mesiac a čo sa oplatí nakúpiť najviac. Povianočný a novoročný výpredaj môže byť až so zľavou 65 %!

Koberce Breno je špecializovaná sieť predajní zameraných na podlahové krytiny. Nie sú to len kvalitné koberce či PVC podlahy, ale aj profesionálne služby, ktoré robia z tejto značky populárny obchod. Predajne nájdete najmä vo väčších mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Martin a Žilina. Sú určené pre profesionálnych podlahárov aj bežných zákazníkov. Samozrejmosťou služieb je aj možnosť dopravy po celom Slovensku.