Ak hľadáte všetky skvelé ponuky a zľavy známej siete predajní Jysk pre vybavenie a zariadenie domácnosti, tu ste na najlepšej adrese. Na jednom mieste vám ponúkame letáky pre všetky predajne tejto značky, či už ide o tie vo väčších mestách typu Trnava a Levice, alebo o menšie pobočky ako Michalovce, Brezno a Čadca. Nový akciový aj aktuálny leták na tento týždeň vám prezradí, čo sa oplatí kúpiť najviac, a nájdete tu aj sezónne akcie typu Black Friday. Nech sa páči, tu je akciová ponuka tovaru:

Sortiment predajne Jysk zahŕňa bytový textil, nábytok, bytové doplnky a vybavenie pre záhradu od A po Z. Nájdete tu komody, postele, skrine, stoličky, vankúše, koberce, záhradný nábytok, závesy, obliečky, zrkadlá a úložné priestory, ktoré svojim štýlom zapadnú do každej domácnosti či kancelárie. Nákup je možný osobne aj cez internet, pričom šírkou svojho sortimentu sa môže značka rovnať aj tým najväčším konkurentom na trhu.

K bohatému výberu už tak nejako automaticky patria aj zaujímavé zľavy. Počas roka ponúka Jysk pravidelný, vianočný či sezónny výpredaj záhradného nábytku, ničím výnimočné nie sú ani zľavy 5 až 10 € na celý nákup, prípadne zľavový kupón. Aktuálny leták vám prezradí tiež to, či tento mesiac neprebieha akcia na paplóny, matrace, ratanový nábytok, záclony, pohovky, komody alebo postele. Objaviť sa môže aj darčeková karta vo forme súťaže.

Predajne s vybavením pre byt, dom aj záhradu značky Jysk asi netreba príliš predstavovať. Nájdete ich po celom Slovensku, od Bratislavy, cez Trnavu, Prievidzu, Komárno, Rimavskú Sobotou, až po Košice. Ide o medzinárodnú obchodnú skupinu, ktorá vám u nás umožňuje tak nákup osobne v kamennom obchode, ako aj online cez eshop. Najsilnejšou stránkou je, že v obchode nájdete všetko od postelí až po drobné doplnky a vybavenie kúpeľne.