Kto by nepoznal známeho špecialistu na nábytok a zariadenie domácnosti, sieť veľkých obchodných domov Kika? Značku predstavovať príliš netreba, zato jej zľavové letáky určite áno. Či už ide o predajne v Nitre, Košiciach, Banskej Bystrici alebo Poprade, všade tu nájdete nielen veľký výber tovaru pre bývanie, ale aj zaujímavé akcie a cenové zľavy. Ak chcete vedieť, ktoré z nich by ste rozhodne nemali zmeškať tento mesiac, pozrite si aktuálny akčný leták na tento mesiac. Nech sa páči, listujte:

Sortiment značky Kika, to je v prvom rade nábytok. Kvalitné a štýlové postele, kuchyne, kuchynské linky, stoličky, komody či skrine zapadnú do každého interiéru. Počas leta odporúčame hlavne záhradný nábytok, ktorý je pohodlný a má veľmi nápaditý dizajn. V ponuke tovaru môžete nájsť aj doplnky, napríklad koberce, závesy, osvetlenie, obrazy, zrkadlá, dekorácie a dokonca aj sortiment pre deti, upratovanie a žehlenie.

Kika si dáva záležať aj na cenovej výhodnosti svojej ponuky. Spomenúť preto treba vianočný výpredaj či sezónny výpredaj nábytku, sedačiek a záhradného nábytku. Známa je tiež akcia „bez DPH“ a víkendová akcia na matrace či spálne. Počas roka sú aj zľavy na celý nákup, napríklad na 15, 20 či až 50 %. Výhodou je, že všetky aktuálne zľavy či zľavový kupón, ktorý predajca vydáva, platia vo všetkých predajniach, či už ide o Bratislavu alebo Košice.

Nábytok Kika je značka, ktorá bola založená v roku 1973, takže má už naozaj veľmi bohatú históriu. Heslom značky je „všetko pod jednou strechou“, čo sa odzrkadľuje nielen v širokom sortimente, ale aj kvalitných zákazníckych službách. Ide najmä o dopravu, montáž, šitie záclon na mieru a 3D plánovanie. U nás prevádzkuje Kika eshop, ale má aj viaceré pobočky a obchodné domy, napríklad v Bratislave, Nitre, Košiciach alebo Poprade.