Bauhaus je špecialista pre dom, dielňu a záhradu, ktorý prináša všetkým kutilom, ale aj bežným zákazníkom, veľký sortiment nábytku či náradia. Ak chcete vedieť, čo sa oplatí kúpiť dnes či tento týždeň, rozhodne sledujte všetky akčné a akciové letáky predajcu. My vám ich pre lepší prehľad a komfort prinášame všetky na jednom mieste a online. Nájdete tu nielen nový a aktuálny leták, ale aj všetky letáky pre rok 2019. Záhrada, podlahové krytiny či profesionálne náradie, pozrite sa, čo všetko je aktuálne v akcii:

Sortiment obchodu Bauhaus je na prvý pohľad nekonečný. Nájdete tu záhradný nábytok, svietidlá, dlažby, obklady, pracovné dosky do kuchyne aj do dielne, náradie pre domácich kutilov aj profesionálov, plávajúce podlahy, dvere, sprchové kúty, vane či sanitu. Ak vám nestačil tento stručný výpočet, katalóg či už zmienený leták vám ukážu, čo všetko vám predajca ponúka. Isté je, že ponuka tovaru patrí medzi najlepšie na celom trhu!

S veľkou ponukou ide ruka v ruke úplne prirodzene aj lákadlo v podobe zliav a akcií. Bauhaus ich má počas celého roka niekoľko, známy je tiež jeho pravidelný výpredaj konkrétneho sortimentu z jednej oblasti. V lete býva akcia na bazény, výhodné zľavy ponúka tiež vernostný program. Všetky akcie a zľavy môžete u nás využiť priamo v prevádzke Bratislava, kde nájdete celý sortiment predajcu pre domácnosť aj profesionálov a majstrov.

Spoločnosť Bauhaus je európskym lídrom na trhu vo svojej oblasti tovaru a produktov pre domácnosť, záhradu aj dielňu. Predajne má v 19 rôznych krajinách Európy a hoci neponúka eshop, šírkou sortimentu môže pokojne konkurovať najväčším hráčom na trhu. Predajca k tomu pridáva navyše aj individuálne zákaznícke služby, napríklad drive-in arénu, nautic centrum so sortimentom pre lode a rybárov či centrum miešania farieb.