Chceli by ste oživiť svoj byt, kanceláriu či len jednu izbu novými farbami? Alebo si chcete natrieť plot, nábytok či fasádu? Odpoveď na všetky tieto situácie ponúka Dom farieb, špecialista na farby a nátery. Ak chcete nakúpiť u tohto predajcu za tie najlepšie ceny, odporúčame pravidelne sledovať zľavové a akciové letáky. Nájdete v nich, ktoré farby, značky a produkty sú aktuálne v zľave či akcii a teda sa najviac oplatia. Nech sa páči, tu je aktuálny a nový leták so zvýhodnenou ponukou pre tento mesiac:

Ako hovorí už samotný názov tejto siete predajní, Dom farieb je špecializovaným obchodom určeným pre všetkých hobby aj profesionálnych maliarov a širokú verejnosť. V ponuke nájdete maliarske vnútorné a fasádne farby, laky na drevo, lazúry hrubovrstvové aj tenkovrstvové, farby na kov, špeciálne farby na drevo, napúšťadlá a moridlá. Sortiment obsahuje aj omietky a stierky, ale aj štetce, valčeky, technické kvapaliny, vosky a oleje.

Aký by to bol nákup bez výhodných ponúk? Základom sú pravidelné akcie na jednotlivé farby a ich značky, či už ide o maliarske interiérové alebo fasádne exteriérové farby. Z času na čas sa objaví v letáku aj zľava či výpredaj príslušenstva a sortimentu pre maľovanie. Vernostný program Oskar zas pamätá na verných zákazníkov a pri pravidelnom nákupe ponúka zľavy, napríklad 5 % na celý sortiment Domu farieb, okrem drogérie.

Sieť až 20 predajní po celom Slovensku so špecializáciou na farby, laky, nátery a príslušenstvo pre maľovanie. Dom farieb nájdete naozaj všade, či už ide o veľké mestá ako Bratislava, Košice, Trenčín a Žilina, alebo aj o menšie ako Čadca, Levice a Dolný Kubín. Vďaka širokej sieti tak máte celý sortiment farieb po ruke a samozrejme aj možnosť individuálneho namiešania s výberom z viac než 20 tisíc odtieňov farieb.