Rozhodli ste sa zmodernizovať svoju domácnosť či kanceláriu a hľadáte, aké zaujímavé akcie a zľavy má pre vás pripravené známy obchod Domoss? Či už máte záujem o kuchyne, produkty do kúpeľne alebo domáce spotrebiče, určite vás potešia pravidelne vydávané reklamné, zľavové a akciové letáky. V nich nájdete všetky informácie o tom, aký výpredaj alebo zaujímavú ponuku pre vás predajca pripravil a čo všetko obsahuje. Aby sme vám nákup ešte viac uľahčili, tu je aktuálny leták s možnosťou online listovania:

Ponuka tovaru v Domoss zahŕňa tak nábytok, ako aj spotrebiče, elektroniku či vybavenie pre voľný čas. Nájdete tu kuchyne, zariadenie do kúpeľne, bielu techniku, čiernu techniku a elektroniku, ale aj záhradný nábytok, kosačky do záhrady, krbové kachle a dokonca aj bicykle či rôzne typy a značky tepelných čerpadiel. Široký sortiment dopĺňa aj kvalitný zákaznícky servis a poradenstvo pri nákupe či výbere konkrétnych produktov.

Akcia, zľava či výpredaj je už neoddeliteľnou súčasťou obchodnej politiky každého väčšieho predajcu u nás. Výnimkou nie je ani Domoss, ktorý vám prináša nielen kvalitné produkty spotrebičov či vybavenia do domácnosti, ale aj výhodné ceny. Počas celého roku môžete využiť akcie na a výpredaj na kúpeľne, kuchyne či bytové doplnky, ale rovnako tak aj zľavy v rámci sezónnych ponúk. Presvedčite sa sami, že každé ročné obdobie má svoju výhodu!

Už od roku 1990 je značka Domoss synonymom pre špecialistu na celý sortiment domácich spotrebičov, elektra, vybavenia pre záhradu a celú domácnosť. V ponuke tohto obchodu však môžete nájsť aj kuchyne a sortiment pre kúpeľňu, takže prakticky na jednom mieste si viete zariadiť celý byt či dom. Okrem eshopu má obchod aj viacero kamenných predajní, napríklad v Piešťanoch, Bratislave, Trnave alebo Skalici, kde vám poradia pri nákupe.