Sieť predajní pre záhradu, kutilov aj bývanie Hobbi má vo svojej ponuke viac ako 20 tisíc produktov. Počas celého roka sú stovky z nich za zaujímavé ceny a v akcii a to platí pre všetky predajne, či už ide o Levice, Nové Zámky, Dunajskú Stredu alebo Ružomberok. My vám preto prinášame zľavové a reklamné letáky tejto značky, aby sme vám pomohli sa lepšie zorientovať v cenách a zľavách. Na jednom mieste nájdete nielen aktuálny leták, ale aj letáky z minulosti a tiež informácie o pripravovaných akciách:

Ponuka tovaru Hobbi osloví tak bežných užívateľov, ako aj domácich majstrov a nadšených kutilov v dielni či záhrade. Sortiment obsahuje kvalitné produkty pre stavbu, dielňu, záhradu a bývanie celkovo. Vybrať si môžete napríklad elektrické záhradné náradie, ručné stavebné nástroje, záhradný nábytok, pergoly, altánky, grily, krbové kachle počas sezóny, vodné čerpadlá či dokonca aj sortiment chovateľských potrieb. Všetko na jednom mieste.

S veľkým výberom tovaru a produktov prirodzene súvisia aj rôzne zľavy a akcie. Tie sa týkajú všetkých predajní, od Malaciek až po Ružomberok. Veľmi častý býva výpredaj na konci sezóny počas celého roka, ale aj rôzne akcie na najžiadanejšie produkty bytových doplnkov a pomôcok do záhrady či dielne. Natrafiť sa dá aj na zľavy vo výške DPH či až 30 % na celý nákup. Aby ste boli stále v obraze, odporúčame sledovať akciové letáky.

Pokiaľ hľadáte miesto, kde vám poradia s výberom sortimentu pre starostlivosť o záhradu, ručného náradia či produktov pre bývanie, predajne Hobbi túto požiadavku určite splnia. Tento špecialista má viacero obchodov po celom Slovensku, či už ide o Malacky, Senicu alebo aj Ružomberok. Všade nájdete veľký výber, ochotný personál a individuálny prístup a pomoc pri nákupe. Značka pripravuje aj vlastný eshop pre ešte pohodlnejší nákup.