Ak idete zariaďovať novostavbu, prerábať kúpeľňu alebo hľadáte spoľahlivého partnera pre domácnosť a stavbu celkovo, určite by ste si mali pozrieť akčné a akciové letáky Ingema. Táto značka totiž patrí u nás medzi najlepších špecialistov vo svojom obore. Najmä pre sortiment kúpeľne a sanity sa oplatí sledovať jej akciové ponuky či zľavy, ktoré vám prinášame aj prostredníctvom akčných online letákov. Nech sa páči, tu si môžete zalistovať v novej ponuke, aktuálny leták aj katalóg sú vám plne k dispozícii:

Ingema je značka, ktorá ponúka naozaj všetko na jednom mieste a to pre stavbu, rekonštrukciu a domácnosť od A po Z. Či už ide o eshop alebo kamenné predajne, sortiment je plný kvalitných a zaujímavých produktov. Za zmienku stoja najmä exkluzívne dlažby a obklady, sanita do kúpeľne, ale tiež aj vykurovacia technika a kotly pre rodinné domy či iné väčšie objekty. V sortimente sú aj armatúry a inštalačný materiál.

Hľadáte ešte viac motivácie, prečo nasmerovať svoje kroky do niektorej z kamenných predajní alebo do eshopu Ingema? Čo tak akciový výpredaj? Alebo pravidelné zľavy? To všetko na vás čaká, je pritom jedno, či navštívite pobočku Michalovce alebo ktorúkoľvek inú. Obklady, osvetlenie, elektro, drezy, dlažby, batérie, vane alebo umývadlá, to všetko býva v pravidelných cenových akciách. Sledujte letáky, budete to mať z prvej ruky.

Spoločnosť Ingema bola založená v roku 1994 ešte ako maloobchodná predajňa inštalačného materiálu pre vodu, kanalizáciu, plyn, kúrenie a vybavenie kúpeľní. Vďaka úspešnej expanzii je dnes významným hráčom aj pre stavebniny a prevádzkuje aj požičovňu náradia pre profesionálov a na hobby účely. Svoje predajne má vo viacerých mestách, či už ide o Sobrance, Humenné, Michalovce alebo Bratislavu. V prevádzke je už aj kuchynské štúdio.