Kinekus je známy eshop a predajca sortimentu pre záhradu, náradie, vykurovanie a domácnosť, ktorý určite stojí za návštevu. Dôvodom je nielen veľká ponuka tovaru, ale hlavne časté akcie a cenové zľavy. Ako sa o nich dozvedieť? Najlepšie cez zľavové či výpredajové letáky, ktoré nájdete aj u nás. Tie platia pochopiteľne pre všetky predajne, či už ide o Ružomberok, Košice, Púchov, Trenčín alebo Martin. Ak chcete vedieť, čo je v akcii, výpredaji alebo zľave tento mesiac, tu je aktuálny leták:

Sortiment Kinekus je zameraný na celú oblasť bývania, záhrady a tiež na pomocníkov do domácnosti. V ponuke tovaru sú domáce potreby, náradie, železiarsky sortiment, elektrospotrebiče, sporáky na tuhé palivo, pletivo do záhrady, kvetináče a tiež rôzny sezónny doplnkový sortiment. Komplexnú ponuku si viete pozrieť v eshope, cez online katalóg, ale aj osobne v predajniach v Poprade, Košiciach, Žiline, Prievidzi či Martine.

Len veľký výber či až 18 tisíc položiek v sortimente nemusia vždy každému zákazníkovi stačiť. To je aj dôvod, prečo sa Kinekus orientuje na pravidelný výpredaj a celoročné akcie či zľavy. Obchod pripravuje pravidelné katalógy, výpredaje a akcie po celý rok, na jar, leto, jeseň aj zimu. Známy je tematickými zľavami, napríklad pre Vianoce, zaváranie, záhradu, komody či bytové doplnky. Fantázii sa medze nekladú, stačí si len vybrať!

Firma Kinekus vznikla už v roku 1991 s cieľom pôsobiť komplexne v oblasti železiarstva, domácich potrieb a záhrady. V roku 2001 otvorila svoj prvý supermarket domácich potrieb v Žiline a dnes značka patrí medzi významnú sieť pre hobby aj verejnosť v tejto oblasti. Ak hľadáte rozsiahle portfólio tovaru, individuálny prístup, kvalitné zákaznícke služby a k tomu všetkému aj výborné ceny, neváhajte a navštívte jednu z predajní po celom Slovensku.