Kto by nepoznal známy Merkury Market, že? Miesto, kde nájdete všetko od obkladov až po gauče. Určite tiež poznáte aj rôzne akciové a akčné letáky tohto známeho reťazca, vďaka ktorým máte prehľad o akciách a zľavách na všetkých pobočkách. My vám prinášame nový a aktuálny leták platný pre kuchyne, záhradu, plastové okná aj ďalší sortiment, ktorý vám uľahčí výber. Je pritom jedno, či navštívite obchod vo Zvolene, Žiline, Košiciach, Lučenci, Nových Zámkoch, Humennom alebo Trnave, platí všade:

Sortiment Merkury Marketu cieli na každého, kto chce svoje bývanie či záhradu skrášliť, zrekonštruovať alebo zmodernizovať. Ponuka tovaru je veľmi široká, obchod ponúka obklady, dlažby, plávajúcu podlahu, parkety, sanitu, vane, celý sortiment do kúpeľne, svietidlá, bytový textil či záclony. Po rozšírení prevádzok pribudli aj väčšie priestory pre nábytok, či už ide o postele, komody, kuchyne alebo doplnky a dekorácie počas Vianoc.

K čomu by bola veľká ponuka zameraná na plávajúce podlahy, koberce, dlažby či ploty, ak by s ňou ruka v ruke nešli aj akcie a zľavy? Merkury Market ponúka po celý rok rôzny výpredaj, no najmä výhodné cenové akcie. Tie môžete získať na ploty, dvere, dlažbu, nábytok, postele, plávajúcu podlahu a aj praktický sortiment pre záhradu. Všetko navyše nakúpite nielen v kamenných predajniach, ale aj online cez eshop. Lacno a pohodlne zároveň!

Merkury Market je známa sieť predajní so širokým sortimentom pre bývanie a záhradu od A po Z. To, že sa jedná o lídra vo svojej oblasti, dokladuje nielen široké zastúpenie pobočiek po celom Slovensku, ale aj viac ako 50 tisíc produktov na sklade. Ak k tomu prirátame vynikajúce cenové podmienky a možnosť získania dodatočných zliav cez zákaznícku kartu, je úplne jasné, prečo táto značka patrí medzi tie najpopulárnejšie na trhu.