Hľadáte domáce potreby, vybavenie pre stolovanie či doplnky do kuchyne? V tom prípade určite poznáte značku Orion, známy obchod s vybavením pre domácnosť. Možno ste o tom nevedeli, ale v sieti predajní tejto značky môžete nakúpiť so zaujímavými akciami a zľavami. Ako? Stačí pozorne sledovať zľavové a reklamné letáky predajcu, ktoré zverejňuje na mesačnej báze, a vybrať si zo zvýhodnenej ponuky. My vám prinášame aktuálny leták pre domáce potreby, ktorý platí nielen pre predajňu Nové Zámky, ale pre všetky obchody:

Ponuka tovaru predajní Orion sa môže svojou šírkou a pestrosťou pokojne porovnávať s najväčšími konkurentmi na trhu. Nájdete tu nielen všetko, čo potrebujete pre varenie, pečenie a servírovanie v kuchyni, ale aj omnoho viac. Chceli by ste kvalitné hrnce či panvice do kuchyne? Alebo zaujímavé svietidlá do domácnosti? Žiaden problém, stačí prelistovať aktuálny katalóg pre jeseň, zimu či iné obdobie a vybrať si.

Ak ide o výhodnosť nákupu u predajcu Orion, práve spomínané akciové a akčné letáky majú za cieľ ukázať vám, že kúpiť domáce potreby aj ďalší spotrebný sortiment pre domácnosť sa naozaj oplatí. Nesmieme zabudnúť spomenúť sezónne akcie, napríklad povianočný výpredaj so zľavou až 70 %, ale aj celoročné akcie na niektoré značky či špecifickú kategóriu sortimentu do kuchyne. Zľavy sa týkajú tak kamenných predajní, ako aj online obchodu.

Orion je sieť predajní s naozaj veľkým sortimentom. S tým prirodzene súvisí aj potreba zaujať zákazníka na trhu a ukázať mu, že nakúpiť sa dá kvalitný tovar aj za dobrú cenu. Za týmto účelom majú predajne Orion odborne vyškolený personál, ktorý vám veľmi rád poradí. Značka bola založená už v roku 1992 a svoje predajne má po celom Slovensku. Jej ponuku si môžete pozrieť aj online a v kamennej predajni tak pôjdete „na istotu“.