Chystáte sa doma niečo opravovať, píliť alebo potrebujete profesionálne náradie a stroje pre svoju prácu? Značka Proma vás svojim sortimentom, ale aj službami pri predaji a servise, určite nesklame. Čo ste ale možno nevedeli, tak široká ponuka strojov a náradia z tejto predajnej siete sa dá kúpiť aj za veľmi výhodné ceny. Stačí pozerať len reklamné letáky alebo produktové katalógy a hľadať výhodné ceny, zľavy a akcie. Ich prehľad pre tento mesiac vám ponúka aktuálny akciový leták, ktorý sme pre vás pripravili online:

Sortiment obchodov Proma tvoria predovšetkým náradie, stroje a technika určená pre dielňu, stavbu, hobby a záhradu. V ponuke nájdete nielen klasické píly, brúsky, príklepové vŕtačky, AKU vŕtačky, frézy či ručné náradie, ale aj modernú techniku do záhrady, napríklad robotické kosačky. Vďaka vysokej kvalite poskytovaných služieb sa môžete tešiť nielen na kvalitné produkty a techniku, ale aj odborný servis a tiež overené náhradné diely.

Na jar, leto, jeseň aj zimu, po celý rok, ponúkajú predajne Proma svoj sortiment so zaujímavými cenami. K veľkému výberu však už akosi tak automaticky patria aj cenové zvýhodnenia, zľavy a akcie. Pravidelný výpredaj na konci každej sezóny dopĺňajú priebežné akcie, hlavne na elektrické náradie pre majstrov a profesionálov. Ak hľadáte miesto, kde viete nakúpiť kvalitný tovar a to za rozumnú cenu, vaše kroky môžu smerovať rovno sem.

Firma Proma je pôvodom, z Českej republiky. Značka tu bola založená v roku 1992 a svoju pobočku má od toho istého roku aj u nás. Aktuálne je spoločnosť členom nadnárodnej firmy Proma Group, ktorá zastrešuje viacero trhov.  U nás má značka svoj eshop, ale aj klasické kamenné predajne po celom Slovensku, vrátane Nitry či Žiliny. Ak hľadáte veľký výber a odborné poradenstvo pri predaji, môžete sa na ňu spoľahnúť.