Vedeli ste o tom, že Tchibo nie je len značka obľúbenej kávy, ale aj sieť predajní so zameraním na outlet či iný zaujímavý sortiment? U nás má táto značka otvorené viaceré obchody a ponuku v nich pravidelne mení. Ak chcete vedieť, čo sa oplatí v predajniach nakúpiť, prinášame vám online najdôležitejšie zľavové letáky a katalóg. Nájdete v nich letný či zimný výpredaj, ponuku dňa a prehľad akcií, ktoré stoja určite za vašu pozornosť. Nech sa páči, prelistujte nový aktuálny akčný leták, je tu len pre vás:

V predajniach značky Tchibo nájdete čerstvú kávu, ktorú si vychutnáte v štýlovom a pokojnom prostredí. Okrem toho si viete kúpiť kávu aj domov, napríklad kapsule, prípadne aj značkový kávovar. V rámci spotrebného tovaru ponúkajú obchody vždy iný druh sortimentu, najmä pre dámy a deti, obvykle ide o šaty a módne produkty. Nájsť sa tu dá aj menší nábytok a bytové doplnky. Veľkým plusom je zákaznícky servis a vrátenie tovaru.

Aká by to bola značka, ak by neponúkala rôzne zaujímavé zľavy a akcie? Tchibo vychádza svojím zákazníkom v ústrety aj v tejto oblasti. Akcia býva najčastejšie na kávu alebo kapsule, napríklad v množstevnom štýle 2+1 a 3+1. Pokiaľ ide o zľavy, získať sa dá zľavový kupón aj zľavový kód na zľavu 10, 15 či 20 %. V rámci zákazníckeho servisu je tiež možná narodeninová zľava a vďaka akčným letákom získate aj informácie o výpredajoch.

Tchibo je vo svete známa najmä ako značka kávy, ktorá začala písať svoju históriu na našom trhu už od 90. rokov. V roku 2008 bola otvorená u nás prvá kamenná predajňa Tchibo, o 4 roky neskôr eshop. Dnes má značka predajne po celom Slovensku a ponuka tovaru v nich sa pravidelne mení tak, aby bola nová a aktuálna vždy podľa danej sezóny. Koncepcia je založená na spájaní kvalitnej kávy, kávového baru a predaja spotrebného sortimentu.