Mercedes medzi kuchynskými potrebami a vybavením pre radosť z varenia, takto by sa dala charakterizovať známa značka Tescoma. Jej hrnce, panvice či príbor používajú státisíce domácnosti a ak hľadáte možnosti, ako si kúpiť toto značkové vybavenie aj vy, máme pre vás dobrú správu. Stačí pozerať letáky obsahujúce zaujímavé zľavy a výpredaje a potom už len využiť vybranú akciu. Značka tiež pravidelne uverejňuje katalóg pre sezónny tovar, ktorý vám podobne, ako aktuálny leták, prinášame online:

Sortiment značky Tescoma zodpovedá tomu, o čo sa spoločnosť snaží už od svojho vzniku. Ak hľadáte kuchynské náradie a potreby pre prípravu, skladovanie či servírovanie potravín, tu nájdete úplne všetko. Eshop aj kamenné predajne ponúkajú napríklad panvice, hrnce, termosky, nože, koreničky, vykrajovačky, obedáre, príbor, dózy a dokonca už aj menších elektrických pomocníkov. Plusom je nielen skvelý výber, ale aj poradenstvo pri kúpe.

Hoci je cieľom značky Tescoma najmä špičková kvalita a skvelý servis pre zákazníka, neznamená to, že by sa výrobca nesnažil zaujať aj zaujímavou cenou. Vďaka pravidelným akciám a zľavám si môže dovoliť kvalitné vybavenie do kuchyne dnes už naozaj každý. Počas celého roka tak môžete získať zaujímavé akcie a zľavy na panvice, tlakové hrnce, sady hrncov či ručné príslušenstvo, ale napríklad aj využiť výpredaj pre príbory a kávovary.

Spoločnosť Tescoma pochádza od našich susedov, zo Zlína z Českej republiky. Vznikla v roku 1992 a odvtedy sa vďaka širokému sortimentu výrobkov s dôrazom na prvotriednu kvalitu stala lídrom na svetovom trhu výrobcov kuchynských potrieb a potrieb pre dokonalú prípravu jedla či nápojov. U nás má veľkú sieť predajní po celom Slovensku od Bratislavy, cez Trnavu, až po Michalovce, kde nájdete všetko, čo hľadáte a potrebujete do kuchyne.