Nič nespraví deťom tak veľkú radosť, ako nové hračky alebo zaujímavé hry. ALLTOYS je na našom trhu špecialistom práve na veľkú ponuku zaujímavých hračiek pre najmenších aj pre väčšie deti. Podobne ako aj ostatné predajne v tejto oblasti, aj tento obchod má pravidelne pre svojich zákazníkov pripravené zaujímavé zľavy a akcie. Tie platia vo všetkých jej predajniach, či už pôjde o Košice, Nitru alebo Žilinu. Ak chcete vedieť, čo sa oplatí kúpiť svojej ratolesti tento mesiac, aktuálny leták plný akcií vám to prezradí:

Čo všetko vám ponúka táto sieť predajní a hračkárstiev? Sortiment je ladený tak, aby vyhovel každému. Nájdete tu napríklad známe stavebnice Lego, bábiky, odrážadlá, detské kočíky pre bábiky, kostýmy na karnevaly a párty, ale aj spoločenské hry, hlavolamy či puzzle. Sezónne možno kúpiť aj športové potreby. Stále sa vám máli? Stačí si pozrieť katalóg pre rok 2019, ktorý obsahuje celú ponuku ALLTOYS aj s najzaujímavejšími cenovými akciami.

Hračky sa kupujú po celý rok, no najčastejšie v zime a na Vianoce. Na takýto sezónny trend pochopiteľne reagujú všetky hračkárstva a ALLTOYS nie je žiadnou výnimkou. Najčastejšie býva akcia a zľava na Lego, ale aj na bábiky či logické hračky. Ak budete chcieť navštevovať tohto predajcu častejšie, odporúčame klubovú kartu. Vďaka nej sa dostanete k ďalším zľavám a zľavovým kupónom. Nezabudnite sledovať tiež letáky!

ALLTOYS patrí medzi najznámejšie siete predajní a obchodov so sortimentom hračiek, hier a voľnočasového tovaru pre menšie aj väčšie deti. Kamenné prevádzky nájdete prevažne v obchodných centrách vo väčších mestách, napríklad v Bratislave či Trenčíne, ale napríklad aj vo Zvolene. Okrem toho prevádzkuje značka aj internetový eshop, kde si viete nakúpiť darčeky a hračky pre vašich najmenších online a priamo z pohodlia obývačky.