Asi nie je nikto, kto by nepoznal najznámejšiu značku a sieť predajní hračiek u nás, Dráčik. Špecialista na Lego, ale aj spoločenské hry a hračky pre najmenších, je dnes už nielen kamenným obchodom, ale aj eshopom. To so sebou prináša potrebu neustálych akcií a zliav, na čo slúžia aj akčné a zľavové letáky na hračky. Nejde len o sezónnu záležitosť, napríklad na Vianoce, ale o pravidelne aktualizovanú ponuku mesačných letákov. Ak chcete vedieť, čo je v akcii tento mesiac, tu je nový a aktuálny leták online:

Dráčik, to sú hračky každého druhu. Základ ponuky tvoria hlavne stavebnice Lego, pre najmenších Duplo, tiež aj plyšové hračky a bábiky, no čoraz viac detí dáva prednosť zážitkovým hračkám. Do popredia sa tak dostávajú napríklad puzzle, kolobežky, v sezóne začiatku roka kostýmy, interaktívne hračky, hudobné nástroje, modely či rôzne vozidlá pre najmenších. Ak chcete vašu ratolesť niečím potešiť, tu sa vyblázni dosýta.

Nielen na Vianoce, ale prakticky po celý rok má hračkárstvo Dráčik pre deti a ich rodičov pripravené vždy nejaké zľavy a akcie. Pre verných zákazníkov je tu tzv. rozprávková karta na zľavy, ale aj bez nej si môžete každý mesiac kúpiť napríklad Lego či hračky pre najmenších kúpiť so zaujímavými akciami. K dispozícii sú aj online katalógy, kde si môžete pozrieť komplexnú ponuku. V letáku zas získate informácie, či sa chystá väčší výpredaj hračiek.

Značka Dráčik bola už od začiatku 90. rokov snom každého dieťaťa. Veľké hračkárstvo vzniklo najprv v Bratislave, postupne sa rozšírilo aj ďalej do ďalších miest. Dnes má predajca pobočky po celom Slovensku vrátane menších miest ako Galanta, Poprad alebo Zvolen. Okrem siete kamenných predajní je možný nákup už aj cez eshop, kde je ponuka hračiek a ďalšieho tovaru mimoriadne bohatá. Stačí si len vybrať!