Ak máte radi netradičné, no kvalitné a originálne hračky, potom by ste mali hračkárstvo MonToy určite poznať. Tento eshop prináša na náš trh koncept hračiek umožňujúcich dieťaťu naplno rozvinúť svoje schopnosti a užiť si hranie prirodzeným spôsobom. Čo je kvalitné, to nemusí byť automaticky predražené. MonToy preto prináša pravidelné akciové ponuky vo forme zľavových a reklamných letákov. Počas celého roka tak môžete nakúpiť hračky za výhodnú cenu, napríklad aj tie, ktoré ponúka aktuálny leták:

Internetové hračkárstvo MonToy sa stáva čoraz populárnejšie a môže za to jeho originálna ponuka hračiek a hier pre deti každého veku. Sortiment tvoria najmä Montessori hračky rozvíjajúce detské schopnosti, handmade hračky, náučné hračky a hry, drevené hračky, kocky, stavebnice či hračky na kolesách. Portfólio obchodu tvoria prestížne značky, napríklad Janod, JOVI a Hape. Obchod ponúka dokonca aj hračky svojej vlastnej produkcie.

Kvalita nemusí byť drahá a to je aj cieľom pravidelných akcií a zliav v MonToy. Najlepšie sa o nich dozviete práve cez spomínané letáky, pričom hračkárstvo robí viackrát za sezónu aj väčší výpredaj. Zľavy a akcie, ktoré sa objavujú každý mesiac, sa týkajú prakticky celého sortimentu, či už ide o hračky pre najmenších, alebo napríklad o odrážadlá a náučné hračky. Sledujte aktuálne ponuky a aj vy si budete môcť kúpiť kvalitu za super cenu!

MonToy je príjemný osviežením stojatých vôd v oblasti hračiek. Na rozdiel od konkurencie ostatných hračkárstiev, táto spoločnosť neprináša hračky vyrobené z Číny, ale len renomovaných výrobcov a mnohých aj z domáceho prostredia. To, že nejde o kamenný obchod, ale internetový eshop, je vlastne veľká výhoda. Tovar je skladom, do 48 hodín ho máte doma, doprava je pri kúpe nad 80 € zadarmo a vždy je možnosť vrátenia do 14 dní.