Party Town je obchod, ktorý prináša radosť deťom aj dospelým. Ak hľadáte výbavu pre karneval či nejakú veselú oslavu, všetko, čo potrebujete, nájdete práve v sieti týchto predajní. V rámci širokého sortimentu sa samozrejme každý mesiac nájdu aj produkty, ktoré sú v akcii alebo zľave. Chcete vedieť, ktoré to sú? Na to slúžia akciové a zľavové letáky tejto značky. Vďaka nim si hneď pozriete, ktoré masky či kostýmy sa aktuálne oplatia najviac. Aktuálny leták vám prinášame aj online:

Chcete si užiť skvelú párty alebo oslavu? Potrebujete vychystať deti pre školský ples alebo karneval? Party Town má všetko, čo budete potrebovať pre detské oslavy, svadby či rozlúčky so slobodou v lete. Nájdete tu masky, parochne, okuliare, balóny, klobúky a čiapky, tematické kostýmy pre deti a vybavenie pre párty na záhrade alebo u vás doma. Ak by ste chceli využívať široký sortiment častejšie, môžete si vybaviť aj zákaznícku kartu.

Korením každého obchodu sú zľavy a akcie. Vzhľadom na to, že Party Town je zamerané hlavne na masky, kostýmy a sortiment pre oslavy, najčastejšie môžete využiť rôzne sezónne výpredaje a akcie. Ide hlavne o zľavy v období začiatku nového roka, kedy sa najčastejšie organizujú rôzne zábavy a veselice. V rámci akcií kúpite výhodnejšie rôzne masky na plesy a karnevaly a to platí tak pre dospelých, ako aj pre deti do škôlky a školy.

Značka Party Town je síce regionálnou spoločnosťou pôsobiacou v Žiline, no vďaka tomu, že okrem kamenných predajní má aj vlastný eshop, môžete si z jej sortimentu objednať masky a iné produkty kdekoľvek na Slovensku. Tovar posiela predajca do 48 hodín a to, že kvalitou či výberom predstihne aj oveľa väčších hráčov na trhu, sa odráža aj na popularite samotného obchodu. Ak hľadáte vybavenie pre vašu oslavu snov, Party Town je výborná voľba!