Chcete kúpiť sebe alebo partnerovi ako darček nejaké zaujímavé spodné prádlo a uvažujete o nákupe cez eshop Astratex? V tom prípade môžete využiť aktuálne zľavy a akcie, ktoré obchod ponúka. My vám na jednom mieste v podobe letákov prinášame v prehľadnej online podobe všetky akciové letáky, či už ide o nový a aktuálny leták, o ten pripravovaný, alebo aj o tie z minulosti. Viete si tak za pár sekúnd pozrieť, či sa oplatí kúpiť podprsenku, plavky alebo nohavičky teraz, alebo radšej počkať:

Sortiment Astratexu je naozaj veľmi široký a zahŕňa nielen spodnú bielizeň, ale aj niektoré kúsky klasického oblečenia a módy. Muži, ženy aj deti tu nájdu pyžamá, nočné košele, plavky, boxery a nohavičky, ženy potom veľký výber podprseniek vrátane push-up, pre deti je v ponuke aj športové a funkčné oblečenie. Celý sortiment je pritom zameraný na moderné trendy a nájdete tu aj také značky ako David Mare, Iconique alebo Vacanze.

Astratex, to nie je len veľký výber spodnej bielizne či šiat, ale aj výhodné ceny. Posezónny výpredaj alebo akciové zľavy môžu dosiahnuť až 60 %, no okrem nich sú aj ďalšie možnosti ako ušetriť. Či už ide o zľavu na prvý nákup, zľavový kód alebo možnosť získať dopravu zdarma, toto všetko sú ďalšie plusy pre nákup v tomto eshope. Verní zákazníci majú navyše zľavu ďalších 8 %. Ďalšie zľavy nájdete tiež v letákových každomesačných akciách.

Značka Astratex patrí medzi lídrov v oblasti predaja spodnej bielizne cez internet. V roku 2000 začínala ako klasický zásielkový obchod, no už o 5 rokov sa rozhodla venovať naplno predaju online a dnes patrí k špičke. Okrem veľkého výberu sa pýši obchod zákazníckym servisom, čo znamená bezproblémové vrátenie tovaru a jeho výmenu. To, na čom si dáva obchod záležať najviac, je veľká dostupnosť skladom a to oceňujú aj spotrebitelia.