Chystáte sa kúpiť si nové topánky Baťa a chceli by ste vedieť, na ktoré modely a kúsky je aktuálne najlepšia cena či zľava? Tento najväčší výrobca obuvi u nás má svoje predajne vo všetkých regiónoch a preto je veľmi populárnou voľbou pri kúpe obuvi mužov aj žien. My vám prinášame kompletný prehľad zľavových letákov, vďaka ktorým zistíte, aké akcie v predajni tejto značky aktuálne prebiehajú a či sa dá nakúpiť obuv aj vo zvýhodnenom výpredaji. Nech sa páči, tu je aktuálny akciový leták aj katalóg:

Sortiment obuvi Baťa uspokojí každého zákazníka. Či už ide o pánsku obuv, dámske čižmy, detské balerínky, pracovnú obuv alebo sezónne topánky pre deti, v eshope aj v kamenných obchodoch výber pre všetky príležitosti. Okrem topánok ponúkajú predajne tejto značky aj príslušenstvo a doplnky, či už ide o kabelky, pánske tašky, batohy, opasky, čiapky, rukavice a pančuchový tovar. K dispozícii je aj kozmetika pre topánky.

Kto iný, ak nie značka Baťa, by mal byť synonymom pre výhodný nákup topánok pre každého? Baťove ceny, ktoré sa končia známou číslicou 9, sú známe prakticky po celom svete. U nás má obuv Baťa akcie a výpredaje prakticky po celý rok, či už ide o letné zľavy 20 % alebo tie zimné akcie na čižmy a vysokú obuv. Počas celého roka môžete naraziť aj na sezónny výpredaj dámskej obuvi a topánok, ale aj na výhodné akcie na doplnky a kabelky.

Značka Baťa patrí zrejme medzi najjagavejšie klenoty histórie podnikania v bývalom Československu. Prvé predajne začali vznikať u nás už po prvej svetovej vojne, dnes je tento výrobca a produkt rozšírený prakticky po celom svete. U nás má značka 18 kamenných predajní, najmä vo väčších mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra a Košice, ale prevádzkuje napríklad aj vlastný eshop. Veľkou výhodou nákupu osobne je poradenstvo pri výbere.