Ak sa zamilujete do šiat a oblečenia v predajniach Bonprix, určite neoľutuje. Nielen svetové značky, ale hlavne veľký výber za dostupné ceny je to, čo oceníte najviac. Počas celého roka, či už je jar, leto, jeseň alebo zima, viete nakúpiť v kamenných obchodoch aj eshope tejto značky zaujímavú a inšpirujúcu módu a oblečenie pre každého. My vám prinášame prehľad najnovších zliav, aby vám neunikol žiaden výpredaj či výhodná ponuka. Nech sa páči, tu je aktuálny a nový leták v pohodlnej online forme:

Bonprix si zakladá hlavne na veľkom a bohatom sortimente, pričom sa snaží prezentovať značkovú módu za dostupné ceny. Plavky, podprsenky, bundy, letné šaty, nohavice, tričká či blúzky, to všetko je svieže a zaujímavé. V ponuke tiež nájdete šaty pre moletky a tehotenské oblečenie, ale aj doplnky, napríklad kabelky. Značka prináša aj produkty pre skrášlenie bývania, môžete tu kúpiť napríklad záclony či závesy.

Zľavy sa pri nákupe v Bonprixe dajú získať po celý rok, stačí si len vybrať, tak jednoduché to je. Zľavu 5 € môžete získať pri nákupe cez eshop a prihlásení sa do newslettra, rovnaká zľava na vás čaká aj vtedy, ak odporučíte nákup svojim známym. Získať viete aj poštovné zadarmo či zľavy na 10 % pre verných zákazníkov. Odporúčame aj letný či zimný výpredaj šiat a iného oblečenia. Stačí sledovať len aktuálne akciové letáky alebo zľavový katalóg.

Značku Bonprix zrejme nie je treba príliš predstavovať, ide o medzinárodný módny dom so sídlom v nemeckom Hamburgu, ktorý pôsobí v tridsiatke krajín po celej Európe a v Amerike. Cieľom predajcu je prinášať trendovú, modernú, štýlovú a dostupnú módu pre každého. To, že každý zákazník je pre značku rovnako dôležitý, podčiarkujú aj kolekcie XXL šiat, ktoré umožňujú vďaka veľkému výberu plus-size strihov vyhovieť naozaj každému.