Obuv CCC má u nás veľké množstvo predajní a patrí k veľmi populárnym značkám pre nákup obuvi každého druhu. Ruka v ruke s veľkým výberom však idú aj pravidelné akcie, zľavy a výpredaje, vďaka ktorým môžete nakúpiť čižmičky aj lodičky za ešte lepšie ceny. Ak hľadáte práve teraz akciový papierový leták, môžete prestať, u nás nájdete všetky zľavy a ponuky pre rok 2019. V online podobe vám prinášame aktuálny akčný leták pre obuv platný pre všetky predajne od Levíc až po Michalovce:

V sortimente predajní nájdete hlavne topánky a to na každú príležitosť. Či už ide o čižmy, lodičky a športové tenisky, detská, dámska a pánska obuv má veľký výber značiek a rôznych druhov na celý rok. CCC, to samozrejme nie je len veľká ponuka obuvi, ale aj štýlové módne doplnky. V obchode si tak viete kúpiť elegantné kabelky aj voľnočasové batohy, rovnako tak pánske a dámske tašky na bežné nosenie. Nájdete tu aj čiapky a tiež kvalitné ponožky.

Ak chcete ušetriť, skúste vystihnúť zaujímavé akcie či zľavy na topánky, sandále, kabelky alebo čižmy. Najlepšou príležitosťou je výpredaj obuvi v CCC, či už zimný alebo letný. Ak sa stanete verným zákazníkom, neminú vás ani zľavy a akcie členov CCC klubu. Zľavy môžete získať aj na ISIC kartu a počas roka treba dávať pozor aj na sezónne 50 % akcie. Aby vám nič neuniklo a mohli ste naplno ušetriť, pravidelne sledujte aktuálne letáky.

Značka CCC sa na našom trhu udomácnila takmer okamžite a hneď si získala veľkú popularitu. Kľúčom k úspechu je veľká ponuka, široká sieť a najmä časté zľavy na topánky aj kabelky. Predajne nájdete vo väčších mestách ako Bratislava či Nitra, ale aj v tých menších, napríklad Humenné či Bardejov. Cieľom obchodu je ponúkať veľký výber rôznych štýlov obuvi a oblečenia a prinášať najnovšie značkové kolekcie s čo najvýhodnejšími cenami.