Kto by nepoznal známu obuv Deichmann? Obchody a pobočky tejto značky možno nájsť po celom Slovensku, či už ide o väčšie mestá ako Bardejov a Poprad, alebo tie menšie, napríklad Čadcu, Michalovce a Rimavskú Sobotu. Všade tu môžete nakúpiť kabelky aj pánsku, dámsku a detskú obuv za výborné ceny a s veľkým výberom značiek. My vám prinášame na jednom mieste prehľad všetkých zliav a ponúk a to cez akciový a aktuálny leták. Už nemusíte hľadať žiadne papiere, tu ho nájdete v jednoduchej online forme:

Sortiment obchodov Deichmann, to je predovšetkým kvalitná a cenovo dostupná pánska, dámska aj detská obuv. Čižmy, sandále, klasické topánky, lodičky, šľapky, to všetko vo veľkom výbere značiek ako Rieker, Puma či Adidas. Nové kolekcie a trendy však nájdete nielen v topánkach, ale aj v doplnkom sortimente, hlavne ak ide o opasky, kabelky či rukavice. V rámci starostlivo o obuv môžete kúpiť v obchodoch aj spreje a krémy.

Aktuálna ponuka obuvi v obchodoch Deichmann by však sama o sebe nestačila pre tak veľkú popularitu, akú má táto značka na našom trhu. Dôvodom je vyvážený pomer veľkého výberu a skvelých cien, za ktoré môžete sortiment topánok aj módnych doplnkov nakúpiť. Či už ide o akcia 2+1 alebo zľavy na 5 a 20 €, prípadne až 50 % výpredaj, počas celého roka viete nakúpiť výhodne a za výbornú cenu. Získať sa dajú aj študentské ISIC zľavy.

Značka predajní obuvi Deichmann má za sebou už 100 rokov starú históriu. Na Slovensku pôsobí tento reťazec predajní s obuvou od roku 2004 a aktuálne má u nás otvorených až 74 kamenných predajní. Už 5. rok prevádzkuje obchod aj eshop, vďaka čomu viete nakúpiť z pohodlia domova. Výhodou osobnej návštevy kamennej predajne je však zákaznícky servis, reklamácie a poradenstvo pri kúpe topánok aj príslušenstva, na čom si dáva firma záležať.