Ak ste sa rozhodli kúpiť si nové topánky, kabelku alebo peňaženku a vaše kroky smerujú do predajne John Garfield, ktorých je u nás naozaj široká sieť, máme pre vás pripravený prehľad všetkých zliav, ktoré značka tento mesiac ponúka. Kvalitná obuv totiž nemusí byť nutne len drahá, stačí využiť napríklad výpredaj alebo akciu, ktorých je v roku 2019 naozaj dosť. Pokiaľ chcete nakúpiť a pritom ušetriť, pozrite si pred návštevou predajne nasledovný aktuálny leták plný akcií, kde sa dozviete, čo sa oplatí najviac:

Predajne John Garfield sú známe veľmi širokým sortimentom obuvi pre každú príležitosť. Či už ide o dámsku obuv, ako napríklad lodičky, pánske čižmy a elegantné topánky, alebo detskú obuv, napríklad sandále, výber značiek je pestrý a pre každú príležitosť. Obchod ponúka aj bohatý sortiment koženej a nekoženej galantérie, napríklad peňaženky, čiapky, opasky, tašky, kabelky, kufre, manikúry, ruksaky alebo iné módne doplnky.

Nielen veľká ponuka obuvi, ale aj výhodné ceny, pravidelný výpredaj topánok počas celého roka a zaujímavé zľavy, to všetko ponúkajú predajne John Garfield svojim zákazníkom. Najčastejšie bývajú akcie na konci sezóny a na úvod nového roka, kedy zľavy môžu dosiahnuť až 50 %. Tie sa týkajú prakticky všetkých značiek, či už ide o športovú obuv Adidas alebo o trendy značku La Vita, ktorá je určená na bežné pohodlné nosenie.

Americká obuv John Garfield má už viac ako 150 ročnú históriu a počiatok výroby topánok s týmto označením sa datuje do druhej polovici 19. storočia. U nás je značka prítomná na trhu od roku 1992 a v jej predajniach nájdete aj sortiment koženej a nekoženej galantérie. Po celom Slovensku je až 24 predajní a to od Bratislavu, cez Nitru, až po Ružomberok a Michalovce. V obchodoch nájdete tak elegantnú, ako aj voľnočasovú a športovú obuv.