Predajne Pepco sú známe veľkým výberom sortimentu pre domácnosť, módu a tiež sezónnych produktov za dobré ceny. Chceli by ste ale nakúpiť ešte výhodnejšie? V takom prípade vám prinášame všetky akcie a výhodné ponuky na jednom mieste vo forme online letákov tejto značky. Tie sú platné pre celú sieť obchodov, či už pôjde na nákup do Košíc, Humenného, Námestova, Rimavskej Soboty alebo Popradu. Nech sa páči, z pohodlia domova si viete prelistovať aj aktuálny leták plný výhodných zliav:

Sortiment predajní Pepco je naozaj veľmi široký a nájdete tu nielen stálu ponuku oblečenia či vybavenia do domácnosti, ale aj sezónny tovar. Môže ísť typicky napríklad o vianočné ozdoby, v lete zas o doplnky do záhrady alebo k vode. Prioritou značky zostáva ponuka módy pre mužov, ženy aj deti a to vrátane spodnej bielizne či voľnočasového oblečenia. Vďaka veľkej ponuke tak nakúpite aj novinky sezóny za veľmi dobrú cenu!

Pepco, to nie je len bohatá aktuálna ponuka tovaru pre domácnosť či oblečenia, ale aj akcie a zľavy počas celého roka. Heslo predajne, čiže viac za menej, sa prejavuje v každomesačných akciách, posezónnych výpredajoch a zľavách na športové oblečenie, bytové doplnky, sezónne dekorácie či hračky pre deti. Práve vďaka aktuálnym letákom, ktoré značka vydáva pravidelne každý mesiac, zistíte za pár minút, ktoré produkty zo sortimentu sa oplatia kúpiť dnes!

Pepco je sieť diskontných predajní, ktorá má svoje pôsobenie v celej strednej Európe, no nielen u nás, ale aj v susedných krajinách. Na Slovensku môžete nakúpiť už v takmer stovke predajní a to nielen vo väčších mestách, ale aj v tých menších. Cieľom je ponúkať veľký výber sortimentu pre domácnosť aj oblečenie, ale za čo najlepšie ceny. Dôležitou súčasťou úspechu sú aj zákaznícke služby, napríklad garancia vrátenia hotovosti.

PEPCO_001