Ak chcete oživiť svoj šatník o originálne šaty, kabelku alebo kabát a to všetko so zaujímavým dizajnom, skúste navštíviť najbližší obchod značky Takko Fashion. Veľký sortiment spolu s novinkami v sezónnej kolekcii pre dospelých aj deti vás určite osloví a „na prázdno“ určite neodídete. Ak ale chcete pri nákupe ušetriť, pred návštevou obchodu by ste mali venovať pozornosť aktuálnym akciám. My vám prinášame prehľad najnovších zliav online a to vo forme akciových letákov. Nech sa páči, tu je aktuálny leták na tento mesiac:

Veľký sortiment s oblečením na každú príležitosť, to je Takko Fashion. Aktuálna ponuka oblečenia závisí samozrejme od sezóny a nových kolekcií, ale v predajniach tejto značky nakúpite prakticky všetko. Či už ide o zimné pánske bundy, plavky, šaty, kabelky, kabáty alebo chlapčenskú a dievčenskú módu pre deti, výber vás určite nadchne. Muži aj ženy sa zas presvedčia, že vyzerať sexi a štýlovo sa dá aj vo voľnočasovom oblečení na doma!

Nielen veľká ponuka pánskej, dámskej a detskej módy, ale tiež pravidelné akcie, zľavy a výpredaje sú tým, čo zákazníci a spotrebitelia milujú na značke Takko Fashion. Vďaka pravidelným cenovým akciám počas celého roka si tak môžete dopriať svieže a štýlové oblečenie bez toho, aby tým vaša peňaženka nejako utrpela. Typické sú hlavne posezónne zľavy až o 50 % na skladové zásoby, ale aj rôzne zľavové kupóny.

Takko Fashion vám určite netreba predstavovať, u nás má táto značka zastúpenie a predajne vo viacerých mestách od Bratislavy, cez Nitru, Zvolen, Poprad, Žilinu, Rimavskú Sobotu až po Košice. Jeden z najväčších výrobcov odevov vznikol už v roku1982, dnes prevádzkuje takmer dve tisícky obchodov 17 krajinách. Cieľom značky je prinášať na trh moderné oblečenie z kvalitných materiálov a najmä s originálnym dizajnom.