Chystáte sa nakúpiť v Asko nábytok a chceli by ste vedieť, čo sa oplatí najviac? Všetky akcie, zľavy a informácie o výpredajoch môžete nájsť na jednom mieste, v letákoch. Spoločnosť má svoje pobočky vo viacerých mestách, či už ide o Nitru, Košice alebo Trenčín, pričom v každej z nich platí akciový leták plný zliav. V ňom môžete nájsť prakticky všetko od záhradného nábytku až po bytové doplnky alebo matrace. My vám prinášame v online forme nový a aktuálny leták, vďaka ktorému získate najlepší prehľad:

Asko nábytok je jedným z lídrov na trhu v oblasti zariadenia a vybavenia bytu, domu a tiež záhrady. Dôvodom je práve jeho široký sortiment. Z nábytku tu nájdete prakticky všetko, či už ide o postele, komody, knižnice, sedačky, skrine, záhradný nábytok alebo kuchyne. Kúpiť sa tu dajú tiež kvalitné matrace a bytový textil. Osobitnou oblasťou je veľká ponuka záhradného nábytku, príslušenstva do kuchyne a bytových doplnkov či dekorácií.

Kto by nechcel nakúpiť lacnejšie? Asko nábytok, podobne ako aj mnoho iných podobných predajní v tejto oblasti, samozrejme ponúka po celý rok tiež zaujímavé akcie a zľavy. Sezónne má predajca napríklad výpredaj záhradného nábytku, kobercov, sedačiek, postelí, skríň či kuchýň. Známa je tiež jeho víkendová akcia, kedy nie je vôbec výnimočná ani väčšia 50 či až 70 % zľava, napríklad na kuchyne. Skrátka, o výhodný nákup nie je núdza.

Asko nábytok otvoril prvú predajňu u nás v roku 2006 v Nitre a už vtedy bolo jasné, že spoločnosť staví primárne na veľký výber a veľké zľavy či akcie. O 4 roky neskôr sa ku kamennej prevádzke pridal aj eshop pre ešte výhodnejšie a pohodlnejšie nákupy. Dnes má tento populárny obchod predajne po celom Slovensku a to nielen vo veľkých mestách ako Bratislava či Košice, ale aj v tých menších, napríklad Prievidza a Poprad.