Sedacia súprava dokáže dodať obývačke úplne nový štýl, svoje o tom vedia aj u známeho predajcu Daza nábytok. Vedeli ste o tom, že tento známy predajca má pravidelne počas roka zaujímavé a výhodné akcie či výpredaje? Teraz o tom viete a aby ste boli vždy o výhodnom nákupe informovaní včas, prinášame vám na jednom mieste všetky akčné a akciové letáky v online podobe. Ak si chcete kúpiť spálňu, obývačku či kuchyňu za výhodnú cenu, nesmie vám uniknúť najnovší aktuálny leták. Nech sa páči, môžete si ho prelistovať:

Ponuka nábytku Daza zahŕňa všetko od A po Z pre kompletné zariadenie bytu, domu či kancelárskych priestorov. Záujem zákazníkov sa sústredí primárne na veľké kusy, čiže sedacie súpravy, postele, kuchyne, jedálenské sety, šatníkové a vešiakové skrine a celé obývacie steny. Sortiment je ale oveľa širší a obchod ponúka aj štýlové doplnky a dekorácie pre každú modernú domácnosť, rovnako tak posteľnú bielizeň, matrace, police a regály.

Daza nábytok sa snaží osloviť spotrebiteľov a nakupujúcich nielen veľkým výberom zaujímavých a dizajnových kúskov nábytku, ale aj výhodnými ponukami. Počas celého roka tak môžete nájsť v predajniach nábytku zľavy až do výšky 30 %, akcie napríklad na sedačky a kuchynské linky a počas sezóny aj výpredaj zameraný na konkrétny druh nábytku či bytových doplnkov. Uvedené zľavy platia samozrejme aj pre internetový obchod.

Nábytok Daza je na našom trhu už od roku 1991 a aktuálne má na Slovensku štyri predajne. Jedná sa o regionálne zameranú spoločnosť, ktorá má obchody v mestách Žilina, Ružomberok, Dolný Kubín a Námestovo. V ponuke má všetky druhy nábytku od domácich aj zahraničných výrobcov, pričom predajca si zakladá hlavne na ponuke kvalitných produktov spolu so zákazníckymi službami. Pre pohodlnejší nákup je k dispozícii aj eshop!