Chystáte sa kúpiť novú kuchynskú linku alebo sedačku? Potom si určite nezabudnite pozrieť ponuku známej značky výrobcu a predajcu kvalitného nábytku, Decodom. Táto spoločnosť pochádzajúca z regiónu Topoľčian má dnes pôsobenie po celom Slovensku a prevádzkuje aj vlastný eshop. Ak by ste chceli využiť jej široký sortiment pre modernizáciu svojej domácnosti, môžete využiť cenovo zaujímavé akcie a zľavy. Na jednom mieste vám ich prináša nový a aktuálny akciový leták, ktorý je v online podobe tu:

Základom ponuky tohto tradičného slovenského výrobcu a predajcu nábytku je zariadenie pre kuchyňu, obývačku, spálňu, detskú izbu a kanceláriu. V Decodome nájdete kvalitné a dizajnovo svieže postele, sedačky, obývacie steny, kuchynské linky, komody, stoličky a stoly a tiež skrinky a policové systémy. Okrem klasického veľkého nábytku má vo svojej ponuke aj matrace, bytové doplnky, bytový textil a sezónne dekorácie.

Decodom si zakladá nielen na tom, aby mal v ponuke veľký sortiment nábytku a zariadenia pre bývanie, ale aby dokázal zákazníkom ponúknuť aj výhodné a zaujímavé akcie či zľavy. Ak vystihnete napríklad výpredaj vystavených kuchýň, môžu zľavy dosiahnuť až výšku 70 %. Výnimkou nie sú ani akcie na obývacie steny, sedačky, matrace alebo postele a to počas celej sezóny. Výhodné ceny platia tak pre Topoľčany, ako aj Michalovce a ďalšie predajne.

Tradícia spojená s moderným napredovaním, to je známa značka výrobcu a predajcu nábytku pre celú domácnosť Decodom. Už v roku 1911 v blízkosti Topoľčian, domovského regiónu tejto značky, prebiehala výroba parkiet. Dnes má obchod zastúpenie po celom Slovensku, napríklad aj v menších mestách ako Púchov, Prievidza či Martin. Spoločnosť je na trhu známa ako výrobca kvalitného a cenovo prijateľného nábytku a to jej zaručuje stúpajúci záujem.