Hľadáte zaujímavého predajcu moderného a štýlového nábytku? Odpoveďou je značka Elpo nábytok, ktorá prináša na náš trh vlastný výrobný program, ale aj zariadenie od spoľahlivých výrobcov zo zahraničia. To, že štýlový a už na prvý pohľad kvalitne vyrobený nábytok nemusí spraviť nevyhnutne prievan vo vašej peňaženke, dokazuje značka aj cez svoje reklamné letáky. V nich nájdete počas celej sezóny zaujímavé zľavy a ponuky, rovnako tak má značka aj vlastné katalógy. Nech sa páči, tu je aktuálny leták:

Ponuka nábytku a zariadenia od Elpo nábytok uspokojí každého záujemcu. V sortimente možno nájsť moderný aj exkluzívny nábytok do obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, predsiene, kancelárie aj kúpeľne. Chcete si zariadiť byt krásnou sedacou súpravou? Alebo len hľadáte vhodné doplnky či dekorácie do spálne? A čo tak obnoviť kanceláriu? Odpovede na všetky tieto otázky vám dá značka cez svoj obchod aj kamenné prevádzky.

Vianočné zľavy, posezónny výpredaj sedacích súprav, akcie na kuchynské linky, toto všetko vám ako príjemný bonus na ešte výhodnejšie nakupovanie ponúka aj Elpo nábytok. Ak nechcete žiadnu výhodnú ponuku zameškať, určite venujte pozornosť sezónnym letákom, ktoré nájdete všetky na jednom mieste práve u nás. Bežne v nich značka ponúka 20 až 50 % zľavy, niekedy má aj výpredaj celej kategórie doplnkov. Určite si vyberiete za to ručíme!

Spoločnosť Elpo nábytok je na trhu už takmer 30 rokov a za ten čas a vyprofilovala ako overený, spoľahlivý a výrobca a predajca nábytku po celom Slovensku. Na úvod svojej činnosti značka vyrábala len vlastný nábytok, dnes už spolupracuje aj s ostatnými výrobcami zo zahraničia a na trhu je etablovaný nielen ako maloobchod, ale aj veľkoobchod. Svoje pobočky má vo viacerých mestách, či už ide o Veľký Krtíš, Lučenec alebo Levice.