Chystáte sa na nákup v Ikea a neviete, čo sa oplatí kúpiť? Tento známy výrobca a predajca kvalitného severského nábytku našťastie pravidelne uverejňuje nielen svoj známy katalóg, ale aj reklamné, akciové a zľavové letáky. Vďaka nim sa dozviete, ktorý nábytok sa oplatí kúpiť viac, aká je akcia mesiaca či týždňa a ktoré zľavy na kuchyne, matrace, komody, sedačky či stoličky sú aktuálne. My vám prinášame aktuálny akčný leták v online podobe, kde nájdete nábytok, ktorý má tento mesiac najlepšie ceny:

Nábytok Ikea, to je predovšetkým fantázia, originalita a praktické používanie zároveň. Či už ide o kuchyne, postele, komody, skrine, stoličky, sedačky, kreslá alebo knižnice, všetko je prvotriednej kvality a so zaujímavým dizajnom. Žiadne zbytočné tvary, ale zároveň útulné a svieže zároveň. Okrem nábytku ponúka obchod aj svietidlá, matrace, koberce, závesy, police a policové systémy a výber rôznych doplnkov, bytového textilu a dekorácií

Bez akcií si dnes už nevieme predstaviť život a veľmi dobre to vedia aj v Ikea. Pravidelný výpredaj nábytku, ale aj ten sezónny, najmä letný, vianočný a povianočný, je základom akciovej ponuky. Zľavy môžete získať aj na kuchyne, sedačky, matrace, postele a ďalší nábytok. Členovia klubu Ikea Family môžu získať aj ďalšie výhody a akcie, takže ak budete nakupovať u tohto severského predajcu pravidelne, určite sa do klubu zapojte.

Je treba dnes ešte niekomu predstavovať značku Ikea? Táto švédska nábytkárska firma bola založená už v roku 1943 a jej názov je skratkou obsahujúcou aj meno zakladateľa, Ingvara Kamprada. Samotná spoločnosť je známa najmä originálnym prístupom k inováciám a dôrazom na ekologickú a praktickú stránku každého jedného kusu nábytku. U nás má predajňu v Bratislave, v Košiciach zatiaľ. Prevádzkuje ale eshop pre nákup z domu.