Oslovila vás ponuka alebo výpredaj nábytku v známej sieti Möbelix? Ak chcete vedieť, aký tovar v predajni nájdete v akcii tento mesiac, venujte pozornosť reklamným a akciovým letákom. My vám ich prinášame v online forme, kde nájdete tak aktuálny leták na tento mesiac, ako aj letáky z minulosti. Dozviete sa v nich, či sa vám oplatí kúpiť komody, skrine alebo sedačky už teraz, alebo by ste mali ešte počkať. Leták je platný pre všetky prevádzky, či už ide o Banskú Bystricu, Nitru, Košice, Prešov alebo Trenčín:

Čo všetko vám e-shop alebo kamenné predajne Möbelix ponúkajú? Sortiment je rozmanitý a okrem klasických produktov ako sú postele, kuchyne, skrine, sedačky či komody nájdete skladom aj koberce, matrace, bytový textil a samozrejme aj bytové doplnky. V čase letnej sezóny si vyberiete v obchode aj sezónny tovar do záhrady, najmä na grilovanie alebo oddych. V rámci služieb zákazníkov ponúka obchod aj 3D plánovanie kuchýň.

Möbelix, to nie je len pestrá ponuka a veľký výber nábytku či zariadenia, ale v prvom rade aj zaujímavé cenové akcie. Či už ide o kuchyne, postele, sedačky, obývacie steny alebo menšie kusy sektorového nábytku, po celý rok môžete nájsť v ponuke predajne zaujímavé a výhodné zľavy až do 20 %. Veľké zľavy môžete získať aj cez koleso zliav alebo špeciálny kupón. Zaujímavosťou je aj špeciálna narodeninová zľava pre verných zákazníkov.

Značku Möbelix zrejme netreba príliš predstavovať. Tento predajca nábytku a zariadenia pre celú domácnosť aj záhradu je známy v celej Európe a ide o jeden z najrýchlejšie rastúcich diskontných reťazcov s nábytkom u nás. Vo svojej sieti predáva obchod niekoľko desiatok tisíc obývacích stien, sedačiek aj kuchýň. U nás má predajne vo viacerých regiónoch a prevádzkuje aj e-shop so službou nakúp & vyzdvihni s odberom priamo na pobočke.