Ak hľadáte kvalitný nábytok pôvodom zo Slovenska, pri ktorom sa môžete spoľahnúť na poctivé a precízne vyhotovenie, predajňa Nábytok Tölgyesi stojí za návštevu a váš. V tejto maloobchodnej kamennej predajni nájdete sortiment len overených slovenských alebo českých výrobcov, ktorí si dávajú záležať na kvalitnom vyhotovení a modernom dizajne. Pokiaľ chcete vedieť, čo sa oplatí nakúpiť tento mesiac alebo túto sezónu najviac, tu je online aktuálny leták s ponukou nábytku a doplnkov:

Nábytok Tölgyesi je na prvý pohľad len menšia predajňa, ale v sortimente obchodu nájdete kúsky, ktoré vás určite upútajú. Či už ide o moderné rohové sediace súpravy s jemným poťahom, priestranné skrine, praktický účelný kancelársky nábytok alebo pohodlné manželské postele s kvalitným matracom, rozhodne si vyberiete to, čo sa bude hodiť k vám domov. V obchode nájdete nielen moderné kúsky, ale aj masívny a rustikálny nábytok.

Či už ide o moderné postele alebo komody s tradičným masívnym dizajnom z dreva, počas celého roka ponúka Nábytok Tölgyesi na vybrané druhy nábytku a bytového zariadenia pravidelné akcie. Ide hlavne o posezónny výpredaj s výraznými zľavami, ale aj o zľavy až do 70 % napríklad na postele, matrace alebo rošty. S nízkou cenou samozrejme neklesá kvalita, niektorí výrobcovia dokonca ponúkajú na svoje produkty predĺženú záruku až 7 rokov.

Nábytok Tölgyesi je už dlhoročnou stálicou regiónu mesta Šaľa a okolia. Ide o predajňu s ponukou nábytku pre domácnosť aj kanceláriu, ktorá si nedáva záležať na tisícoch produktov skladom, ale hlavne na ich kvalite. Okrem toho, že v ponuke nájdete nábytok len overených a poctivých výrobcov zo Slovenska alebo Českej republiky, odborne vyškolený personál vám poradí tiež s výberom na mieru. K dispozícii je aj splátkový predaj.