Nech hľadáte akýkoľvek nábytok, bytové doplnky alebo bytový textil pre interiér, skôr či neskôr narazíte na Nobyt nábytok. Ide o jedného z najprogresívnejších predajcov u nás, ktorý ponúka aj online nákup z pohodlia domova. Prv, než sa rozhodnete pozrieť si ponuku obchodu, venujte pozornosť aj reklamným letákom značky. U nás si ich môžete pozrieť online a nájdete tu tak ponuky z minulosti, ako aj nový a aktuálny a akciový leták. Uvidíte, že vyberať si je z čoho a kvalita nemusí mať nutne prehnane vysoké ceny:

Sortiment predajne Nobyt nábytok je naozaj pestrý a bohatý a to nielen z pohľadu rozmanitosti druhov nábytku, ale aj z hľadiska výberu štýlov a prevedení.  V ponuke nájdete kancelársky nábytok, kreslá, komody, konferenčné stolíky, obývacie steny, pohovky, postele, reštauračný nábytok, sedacie súpravy či kompletné spálne. Okrem moderných kúskov si môžete vybrať aj nábytok z borovicového masívu či značkový nábytok Vox.

Ak ide o cenovú výhodnosť pri nákupe, Nobyt nábytok vám ponúka naozaj atraktívne bonusy. Pravidelný výpredaj a zľavy až do výšky 50 % v období na konci sezóny aj počas roka sú len čerešničkou na torte. Základom sú doprava k vám domov zdarma, rôzne darčeky k nábytku a pri kúpe nad 500 € aj montáž nábytku na požiadanie v cene. Ak chcete byť informovaní o všetkých aktuálnych akciách, sledujte pravidelne aktuálne letáky.

Spoločnosť Nobyt nábytok patrí medzi najstarších predajcov nábytku u nás. Firma vznikla v roku 1992 a od roku 2002 má otvorenú už aj veľkoobchodnú predajňu v Prešove s rozlohou viac ako 2000 m2. Okrem predaju cez kamennú prevádzku má predajca k dispozícii aj eshop so 7500 produktmi, takže vie uspokojiť každého zákazníka. V rámci zákazníckych služieb ponúka značka tiež dopravu, montáž, šrotovné, 3 D návrhy a aj výhodný predaj na splátky.